Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj az ha nem akarok gyereket?

Baj az ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és egyszerűen nincs bennem az hogy szüljek nem akarok gyereket. Szerintem ez már nem fog változni soha. Ezt a gyerek témát 5-6 évvel ezelőtt is így gondoltam akkor sem akartam és igazából most sem. A legnagyobb gond viszont az hogy a párom meg szeretne. Sőt az előtte lévő párom is akart gyereket de én nem. Miért van az hogy manapság majdnem mindenki akar gyereket? Szerintem sokan bele sem gondolnak hogy milyen nagy felelősséggel jár. Meg én nem is szeretem igazán a gyerekeket nem lenne hozzájuk türelmem. Szerintetek én gondolom ezt rosszul?
2018. máj. 11. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem baj.

A párodnak viszont igen.

Mihamarabb szakítsatok, és keressetek mindketten megfelelő partnert. Ő olyat, aki akar gyereket, te meg olyat, aki nem.

2018. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek mindig akartak gyereket, nehéz lesz olyan férfit találni aki nem szeretne, eserleg idősebb, vagy előző házasságából már van gyereke, ilyet érdemes keresni.
2018. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
65%

Szerintem te ilyen típus vagy és kész. Nem mindenki egyforma.


"Miért van az hogy manapság majdnem mindenki akar gyereket?"

Mert természetes dolog, ez az élet rendje, a legtöbb emberbe bele van kódolva. Sokkal nagyobb a baba utáni vágy, mint a rettegés a felelősségtől. Na meg felnőni sem árt a feladathoz. Felelősséget vállalni az életben természetes dolog, nem rettegni kell tőle.

2018. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Abban az esetben nem baj, ha olyan valakivel vagy együtt, aki úgyszintén nem akar gyereket.
2018. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Van aki akar, van aki nem.Tisztázd a pároddal, hogy ha gyereket akar abban te nem tudsz partner lenni.Így lehet elhagy, de legalább korrekt voltál .Te kereshetsz magadnak olyan párt aki nem akar, ő olyat aki akar mindenki jól járt.Téged nem noszogat senki, hogy gyereket szülj.

Rengeteg ember belegondol abba, hogy mekkora felelősség egy gyerek kettő vagy akár több felnevelése is.Menj ki egy parkba nézz körbe, nem mindenki agyatlanul vállalja őket.

Ha nem érzed a késztetést, ha nem vágysz rá hogy babát vállalj ne tedd más kérésére, mert szép de nehéz feladat egy gyerek nevelése és nem is mindenkinek való.

2018. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A párom még nagyon fiatal 24 éves nem erőlteti a gyereket mert nagyon jól tudja hogy én nem akarok se most se később.De viszont ő majd szeretne azt mondta még nem most de 1-2 év múlva igen. Szerintem is nehéz olyan férfit találni aki nem akar gyereket.
2018. máj. 11. 10:49
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg szerintem egy 3 hónapos kapcsolatba nem kell még gyerek szerintem korai meg hát ugye ahhoz pénz is kell felnevelni. Amúgy azt sem értem hogy egy olyan pasinak aki még szinte maga is egy gyerek vagyis sok mindenbe úgy gondolkodik minek annak gyerek.
2018. máj. 11. 10:53
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
én sem akarok, párom elfogadta
2018. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8 as abban reménykedek hogy az én párom is elfogadja ezt. El is fogadta meg nem is én úgy vettem észre.
2018. máj. 11. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy 24 éves pasi adott esetben akár még 10 évig nem akar gyereket vállalni, utána viszont igen, te meg akkor már 40 leszel, de egy 3 hónapos kapcsolatra egyenlőre felesleges tervezgetni.
2018. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!