Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegek! Ti megnézitek egy...

Melegek! Ti megnézitek egy lány testi adottságait vagy abszolút nem érdekel annyira, hogy meg is nézzétek azt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnézni megnézzük, de nem izgulunk fel.

Shemale 'lány' esetében viszont nálam már sokszor volt ilyen, úgy, hogy a péniszét nem is néztem.

2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Testileg totál nem érdekel, tehát nem kapkodom az idomok után a fejem, de arcát, haját, megjelenését, viselkedését néha megnézem, és jó esetben teszek magamban efféle megállapításokat, mint szép, csinos, aranyos, szimpatikus (vagy sem), esetleg hasonlít anyumra vagy valakire, stb. Akadnak lányok, akik tetszenek (kb. mint egy festmény) csak felizgatni nem fog.
2018. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hetero férfi/nő is megnéz és felmér egy másik férfit/nőt. Az emberek már csak ilyenek.
2018. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy heter férfi is meg tudja állapítani egy másik férfiról, hogy jóképű-e, testileg milyen adottságai vannak, stb.
2018. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok meleg és nem "izgatnak fel" (jelentsen ez bármit is) a lány testi adottságai hanem inkább csak eldöntöm hogy tetszik e vagy egyszerűen csak érzem, hogy nagyon tetszik. Most akkor én selejtes vagyok?
2018. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!