Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legérdekesebb, legszokat...

Mik a legérdekesebb, legszokatlanabb keresztnevek az ismeretségi körödben? (Kifejezetten magyar embereknél. )

Figyelt kérdés
Én ismerek például egy Ubult, egy ismerősömnek pedig csoporttársa volt egy Manó.

2018. jún. 12. 13:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Van Mandula, Szemere, Tirza, Torda nevű ismerősöm.
2018. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Friderika, Izidor,Fiametta és Melhior!-(testvérek), Napsugár,Leontina,
2018. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ciprián, Manó, Belián

Emerencia, Eperke, Fahéj

2018. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Villő, Zengő, Száva, Brúnó, Álmos, Lotti, Albert, Ambrus, Bonifác, Demeter, Edgár, Ruben, Robin, Rajmund, Samu
2018. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Lél Bojta Bajnok Bátor Tárnok Zsadány. Kajetán. Manasé. Tardos, Liána Bojána ezek ismerősök vagy ismerős ismerősei.
2019. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Norman, Damarisz, Fédra, Selena, Zelma
2020. febr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül csomóról eszembe se jutott volna, hogy különleges.

Barnabás, Albert pl. Jó, nem egy Tamás kategória, ee azért annyira nem különleges szerintem.


Különlegesek, akiket életem folyamán ismertem, vagy ismerős ismerte: Odett, Ariel, Larion (ezek tesók), Mahália, Manassé, Friderika (ez se olyan extra szerintem, csak nem egy Kata szint), Fatime, Irina, Ajándék, Havaska.

2021. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ja, gyakorlótanár koromban volt Manó nevű tanítványom, 10 éves volt akkor,s pont úgy nézett ki, mint egy kis gonosz manó.

Meg volt Emil is.

2021. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!