Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem iszom alkoholt, de erőltet...

Nem iszom alkoholt, de erőlteti és mindenféle kifogásoakt gyárt mellé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

AZ egyik ismerősöm nem érti meg, hogy én nem fogok alkoholt inni akkor sem ha fejen áll. Egy kortyot sem!

Aztán először csak kínálgatja hogy "csak egy kortyot, attól nem lesz bajod" meg ilyenek. A végén meg elkezdte magyarázni hogy a székelyek egy pálinkával kezdik a napot meg is lehet nézni hogy mennyire nem nyeszlettek mint mi. Meg hogy aki nem iszik az nem is férfi.Meg az üveges bor minőségi és nagyon fontos a szervezet számára. Miért ilyen valaki? Miért adja elő hogy büszkének kéne lenni rá ha valaki iszik? Tényleg szeretném megérteni ezt a mentalitást, kérlek segítsetek. Ja, és elkerülni nagyon nem tudom mert egy közvetlen ismerősöm által futunk össze állandóan tehát nem akaratlagos. Nem megoldás a "ne keresd a társaságát" .



2018. jún. 12. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszer, egy ilyen unszolásnál határozottan, de nem sértően közöld vele, hogy bármennyire erőlteti a dolgot, Te akkor sem iszol és ezt legyen szíves tudomásul venni. Esetleg kérjed meg a barátodat, hogy beszéljen az unszolóval és Téged hagyjon békén.
2018. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Székely vagyok, és itt is csak az alkeszek kezdik pálinkával a reggelt ;). És rengeteg a nyeszlett ember... Meg a sörhasú is, és kevés az effektív egészségesnek besorolható fizikumú ember, ami szomorú.


Te döntésed, hogy iszol-e vagy sem! Határozottan mond meg neki, hogy te NEM fogsz inni, és többet nem szeretnél erről beszélni egy szót sem.

2018. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Én is szoktam inni alkoholt, ( nem meglepő ) de nem szoktam ráeröltetni azokra akik nem szeretnének. De meg szoktam kérdezni, hogy miért nem. És itt se marad ki.


Miért nem akarsz egyáltalán alkoholos italt inni?

2018. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1 sör nem sör...1 pohár bor meg vicc...ha iszik az ember igyon rendesen :-)


Mondd meg most nem akarsz sárgaföldig így nem kérsz egy kortyot se, mert keveset a pun@cik isznak!


Vagy menjél kocsival aztán a jogsidra hivatkozhatsz!

2018. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!