Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan bunko velem a baratom?

Jogosan bunko velem a baratom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam buliba ahova a pasim nem jott el es az egyik baratnommel mentem.A buliban odacsapodtunk egy tarsasaghoz akiket a baratnom ismer es volt koztuk egy olyan srac akit a pasim nem bir. En csak beszelgettem vele eleg joba lettunk mas nem tortent a beszelgetesen kivul. Meg csinaltam vele egy szelfit amit kiraktam instara. A baratom meg megsertodott h miert logok ilyen alakokkal. Meg ha vele raktam ki kepet instara akkor kozos miert nincs kint. (Igen mert kb azokat 2hetente torlom mert kb ilyen rovid idon belul mindig osszeveszunk es ez az en hulyesegem hogy mergemben torlok mindent)

2018. jún. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jogosan van kiakadva.
2018. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Jogosan.Én nem lennék a barátod. :D


Egyébként leírás alapján klasszikus tömegember lehetsz.

2018. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Probálnék meg szóba állni a férjem haragosával😂 .... Nem még szelfizgetni vele. Hol a tisztelet?? Komolyan?? De gondolom te vagy besértődve hogy ő van megsértődve. Te mit szólnál ha a barátod azzal a csajjal bulikázna meg szelfizgetne akit te utálsz? Meg pasim?!?! Miota vagytok együtt
2018. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
59%
Jogos a kiskadasa! kukaba veled 😂
2018. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Todboy ***** válasza:
76%

Detto, én is ki lennék akadva rád.

Alapvetően te voltál a bunkó, ez látszik a történetedből, az már nem, hogy ő miért is érdemelte ki ezt a megnevezést.

2018. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem. Ez a "volt köztük egy srác, akit a pasim nem bír" kb. ovi szint. Kit érdekel, hogy bírja vagy sem? Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni egyedül is, hogy én kit kedvelek és kit nem. Nem az alapján döntök a kapcsolataimról, barátokról, ismerősökről stb., hogy a páromnak mi róluk a véleménye és a párommal jóban vannak vagy sem. Ha ez egy szempont lenne, akkor kb. a barátaimnak a felétől megválhatnék, mert nem szimpik a páromnak és ugyanígy én is tudnék mondani csomó olyan barátot, havert, akit nem kedvelek. Ugyanakkor egyikünk sem hisztizik ilyesmin...
2018. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez már volt, kislány, ennyi, a párkapcsolati problémákban sem jöttél rá, miért gáz, amit csinálsz.


Meddig vergődsz még rajta?

2018. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!