Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ahhoz, hogy elérd a célod,...

Ha ahhoz, hogy elérd a célod, el kellene pusztítanod egy bolygót, megtennéd?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, mi a célom. Ha a saját bolygómat menteném meg ezzel, akkor valószínű (mondjuk ha élnek rajta élőlények, előtte valahogy próbálnék minden fajból legalább 1-2 egyedet megmenteni, hátha itt a Földön fel tudnánk támasztani ezeket a fajokat.)
2018. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne a célom, hogy elpusztítsak egy bolygót, akkor igen. Egyébként, nem tudom, milyen dologért cserébe kellene nekem bolygókat pusztítanom. Már csak karmikusan sem kapnék semmi pozitívat, cserébe...
2018. jún. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Agyadra ment a Végtelen háború, mi?
2018. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze...


Most mit csinál a naaagy emberiség? Öli a Földet.

2018. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha Thanos, vagy Vader kérne meg rá, akkor igen.
2018. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést. Ha jelenleg az a célom, hogy megszerezzek egy diplomát, akkor addig nem adják oda, ameddig el nem pusztítottam több milliárdnyi létformát? :D Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

De oké, feltételezzük, hogy ez így működik. Nem tenném meg, hacsak nem él az adott égitesten senki és semmi (bár ez esetben nem lenne sok értelme a kérdésnek), illetve ha olyasvalaki életét menthetném meg ezáltal, akit szeretek, akkor lennék elég önző ahhoz, hogy beáldozzak helyette bárkit.

2018. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!