Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki szeret élni? Szeret reggel felkeli, bemenni dolgozni, edzeni az az szereti az életét? annyi negatív kérdés van . Van itt az ellenkezőből is vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 22:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenkinek jön be az élet. Sajnos a magyarok jelentős része kénytelen olyan munkát végezni, amit utál és meg sem fizetik. Kevés pénz pedig egyenlő a nélkülözéssel és a kilátástalansággal. Gondolom te szereted a munkád és jól élsz, így könnyű pozitívan felkelni reggel.
2018. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Utolsó

Igen jó állásom van és jól élek.

De megdolgoztam érte ... tudod nem olyan konnyu egyetem utan/elott meg dolgozni is hogy meglegyen a tandij.... de sikerult mert kitarto voltam.

Irtad hogy az emberek nagy resze nem szereti a munkajat de miert is van ez? Hat azert mert amikor oda kellett volna tenniuk magukat akkor a konyebb utat valasztottak.

2018. jún. 21. 08:28
 23/32 anonim ***** válasza:
59%
Munka?? Azt még nem találták ki ami nekem tetszik:)) Ezért is nem dolgozok lassan tíz éve.
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Igen, abban részben igazad van, hogy sokan nem tesznek azért, hogy jobb legyen. De ezeknek is számtalan oka lehet pl. nem mindenkinek van olyan esze, hogy el tudjon végezni egy egyetemet Az előző válaszomban csak egy példát írtam miért nem szeretik sokan a munkájukat. A másik, hogy sajnos nagyon sok a rosszul fizetett szakma. Ezért kénytelenek választani, hogy vagy olyan munkát végeznek amit utálnak, viszont jól keres vele. Vagy olyat amit szeret, viszont rosszul keres vele. Szerintem a boldog élethez elengedhetetlen az, hogy szeresd a munkád és biztos anyagi körülmények közt élj. Nem mindenkit olyan szakma érdekel, amit meg is fizetnek. Igazából hosszan lehetne még sorolni, hogy a magyar emberek többsége miért negatív és boldogtalan. Nekem semmi bajom a pozitív szemléletű emberekkel, csak próbáljátok egy kicsit megérteni a másik oldalt is.
2018. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%
én is ilyen vagyok
2018. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szeretek élni, de a mostani munka nem nekem való. Tehát azt nem nagyon szeretem. Nem pereg gyorsan az idő
2018. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Én is szeretek élni, bar ez igazából csak addig tart, amíg az egészségem, úgy-ahogy rendben van.
2018. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%
Aki szeret élni, az miert van lepontozva? Melyik depresszios kis kocsog pontozgat le? Zavar hogy masnak jo? Igen? Akkor takarodj tudod hova.....
2018. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

"Hat azert mert amikor oda kellett volna tenniuk magukat akkor a konyebb utat valasztottak."


Hát ez az, ez a sz*r. Vagy feláldozod a fiatalkorodat, hogy felnőttként gazdag legyél, vagy élvezed a fiatalkorodat, de felnőttként szegény leszel. Valamelyiket fel kell áldozni a másik érdekében.

2018. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, hogy nem szeretek élni, erre törölték a válaszom.
2018. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!