Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki szeret élni? Szeret reggel felkeli, bemenni dolgozni, edzeni az az szereti az életét? annyi negatív kérdés van . Van itt az ellenkezőből is vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 22:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%
En leirom részletesen mit utalok az életben mert valaki ezt kerte. Egyszerűen mindent. Utálok felébredni, utálok munkahelyre járni, utálok emberek közt lenni. Meg a boltba is utálok elmenni. Egyszerűen semmi jo nincs az életemben. Nincs hobbim mert semmi nem érdekel. Csajom sincs mert a kutyának se kellek. Csak azért vagyok életben mert anyamal elek de nélküle mar reg ehen döglöttem volna. Szóval jovom sincs ha úgy nézzük. Most őszintén mit szeressek ebben a nagy rakas szarban?? Egyszoval életképtelen vagyok de nem tudok megváltozni mert ugyan nem vagyok fogyatékos papíron de nagyon gyenge kepessegekel rendelkezem szóval normális szakmát nem birok kitanulni. Kezugyessegem egy nagy büdös nulla. Öngyilkos csak azért nem lettem meg eddig mert egy sajnálnám anyám. Kettő nem biztos hogy sikerülne, nem olyan egyszerű ám az se. Ma reggel is felébredtem sajnos es azt kérdeztem magamtól mi a szarnak ébredtem fel mar megint?? Csak egy valamit szeretek kockulni de a gepem csak régi játékokat visz szóval mar azt is unom.
2018. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyian erre törekszünk, hogy szeressünk élni. :) Máshogy nincs is értelme az egésznek. Csak hát sokszor beüt a krach önhibánkon kívül, amit meg kell oldani - ez eléggé fárasztó tud lenni.
2018. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!