Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legsertobb, amit...

Mi volt a legsertobb, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 12:43
1 2 3
 11/29 Metionin ***** válasza:
56%

A szüleim közölték párszor hogy szart sem ér az életem, minek születtem ha semmire se vagyok jó, hogy ha már létezem legalább szép lennék vagy valami, illetve hogy mennyivel jobb lenne nélkülem. Plusz a megjegyzések, gúnyolódások hogy milyen ronda vagyok, hogy szemüveges lettem, hogy rosszul nőtt a fogam, hogy gebe vagyok stb.

Válassz.

2018. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Analfabéta
2018. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

- szopósszájú

- fordulj meg, hátulról is szebb vagy, mitn az arcod

- csontkollekció, anorexiás, "hánytatja magát" (kb. 15 éve 169 centi és max. 54 kiló vagyok)

- anyád falnak ment szülés közben, Mutáns?

2018. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Te nem akarod azt tudni.
2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért ezek között a kommentek között, azok a "legszebbek", amikor valakit,a saját szülri ócsárolnak...
2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
"szülei"
2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

15: Ez nekem is felfoghatatlan! Hálát adok a sorsnak, hogy szerető családban nőttem fel.


Kérdésre a válaszom, hmmm ami publikus: Anno tinédzserként 'lerondázott egy lány elég megalázóan sok ember előtt. Persze ezen ma már felnőtt fejjel csak mosolygok, hisz tök szubjektív a dolog. :)


Átlagosnak vallom magamat, mert voltak már sikerélményeim is ilyen téren, meg visszautasításaim is egyaránt. Szóval, ennyi. :)

2018. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Vén tyúk: "Ennek tolókocsi kellene."
2018. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Egy szépen megfogalmazott szöveg középiskolából 12. osztályból: "Házi Chewbacca, annyira szőrös és dagadt vagy, hogy ha beugrasz egy medencébe, a hájad szétterül a vízben, majd a szőr beborítja az egész medencét, mint 70 db lány haja. Reméljük megfulladsz majd a lehullott 5 tonna szőrtől, amit levedlesz majd az ágyon és betemet mint takaró Sir Pál, akkor majd végre lesz egy igaz saját mémünk" Ezután az osztály a tanárral együtt röhögőgörcsben tört ki, majd az egész iskolának elmesélték. Annyira fájt, hogy mai napig tisztán emlékszem, emiatt mindenki megutált, ez üta vagyok depressziós. Hála ég most érettségiztem,és fél éve volt, de nehéz lesz kihevernem.
2018. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Metionin ***** válasza:
90%

"tanárral együtt röhögőgörcsben tört ki"


Na az ilyen tanárt is gyújtanám fel a retek osztálytársakkal együtt...

2018. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!