Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legsertobb, amit...

Mi volt a legsertobb, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 12:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%
Legszívesebben azt tettem volna....
2018. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Logika2015 válasza:
81%
Ne dolgozz már ennyire! Ez itt nem szokás. Tőlünk is többet várnak el miattad.
2018. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
42%

Nyáron a nagy melegbe felvettem rövid ruhákat és pár pasi beszolt nekem hogy: nézd már a retkes rib*..ncot! Rövideb cuccod nem volt te kur..va? Nem hiányzik a fa..sz?Az ilyen szánalmas p*csákat élve el kéne égetni,azzal is egyel keveseb fogyatékos ,beképzelt,nagyszájú prosti lenne.


Olyan hangerővel kiabáltak,hogy az egész utca hallota,aztán akárhányszor kijöttem a házból,rámszáltak,ugyanezekkel a szép szavakkal.

2018. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
75%

Több is volt :

A szüleim azt mondták, hogy engem utálnak, csak húgomat szeretik, mert ő kisebb és aranyosabb.

Az általános iskolában minden nap csúfoltak és hazafelé mindig megvertek. A szüleimnek nem mertem megmondani, mert egyszer elmondtam és kikaptam, hogy ne panaszkodjak, oldjam meg és tanuljam meg megvédeni magam. (Én voltam a legkisebb az osztályban. Most is csak 155 centi vagyok)

A volt férjem azt mondta, hogy ő igazából nem is akarta a gyerekeinket.

A volt párom azt mondta, hogy csak szánalomból volt velem.

Volt még pár, de ezek fájtak a legjobban!

2018. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
27%
“sz@rházi”. apámtól kiskoromban. Akkor ő mi ha ugyanahhoz a “házhoz” tartozunk? ;)
2018. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
#23: azért ez nem igazi sértés, hogy valaki csak azért szidalmaz, mert a végletekig frusztrált, amiért sosem lesz ilyen csaja, mint te.
2018. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 De La Cruse ***** válasza:

Az, hogy csúnya vagyok.

Még az oviban.

Isten nyugosztalja őket és a szüleiket.

2018. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
"bűzrúd"
2018. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Röcsögei Péter ***** válasza:

Ha nem tudsz kötélre mászni, akkor a majmok szintjét sem éred el. Minek akarsz addig írni-olvasni tanulni? Tesitanárom. Viccnek szánta, de én komolyan vettem. A szüleimtől meg naponta megkaptam, és 30 éves korom után is megkapom néha, hogy keveset tanultam, kerültem az iskolát, a munka könnyebbik végét próbálom megfogni, és nem értek semmihez. Én pont hogy másként ismerem magamat. Nem volt gyerekkorom, mert áttanultam, míg mások ittak, b-sztak, lógtak önfeledten. A munka számomra sikerélmény. Olyat csinálok, ami leköt és van hozzá tehetségem, és én választottam (elektronika, programozás). Nem kerülöm, a szabadidőmben is foglalkoztat.

Kérdem én, minek éltem akár egy percet is, ha örökké szabályok közt kell élnem, minden percben kötelességet teljesítek undorral, és semmit sem teszek a magam kedvéért? Eldöntöttem, hogy mostantól csak magamnak élek, és letojok mást, és eljárok szórakozni is, meg lustálkodom is. A munkámért amit kapok, abból bőven megtehetem, és mindenki le van sz-rva. 38F

2018. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!