Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg rossz ember vagyok,...

Tényleg rossz ember vagyok, ha nem akarok fiatal lányként falun élni és külföldre mennék?

Figyelt kérdés
A szüleimmel sem jövünk ki jól, enyhén szólva. Munkalehetőség sincs.
2018. jún. 23. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elmúltál 18, akkor hivatalosan nem tilthatnak meg semmit a szüleid. (Az alatt viszont ők a felelősek érted így úgymond azt kell csinálnod amit ők mondanak.) Ahogy előttem is mondták, nem azt az életet kell élned amit a szüleid akarnak, hanem amit TE akarsz mert ez a Te életed és nem másé. Nem vagy rossz ember azért mert hallgatsz az álmaidra, vágyaidra.

Ha szeretnél, menj külföldre, ott jobbak a lehetőségek is, de ha csak ki akarsz szakadni a faluból akkor költözz fel Budapestre. Persze csak ha meg tudod oldani saját költségvetésből, mert az olvasottak alapján a szüleid ebbe egy forintot sem fognak beleadni...

2018. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember és ne foglalkozz masok veleményével. Még a szüleidével se, ha ilyen fszságokat mondanak.
2018. jún. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Végül is tök szar amikor havi 3-4-vagy többször annyi marad a zsebedben, mint itthon. A szüleid irigyek. A helyedben én tagadnám kibőkat, amiért visszafognak támogatás helyett.


25f

2018. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ki őket*
2018. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor tagadjanak ki.


De ha ennyire életképtelen vagy, a te dolgod, csak akkor fogd be a szád és ne nyavalyogj.

2018. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mitől lennél rossz?... Semmitől. OK, egy dolog, hogy van a család, de írod, hogy nem vagy jóban velük. És ha munkalehetőség sincs... A magyar falusi társadalom nagy része immobilis, ha lenne meló máshol, sem tudnak, vagy nem is akarnak mozdulni, pláne nem külföld felé. Csak támogatni tudlak a döntésedben, ha sikerül elmenni onnan. Apám szatmári gyerek, ő "csak" Pestig mozdult annak idején, én meg onnan Prágába...
2018. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

Mitől jobb külföld, mint a szüleid és a hazád.


A pénz az egy dolog, de szerintem itthon is lehet boldogulni.

2019. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!