Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel győzzem meg a szüleimet...

Mivel győzzem meg a szüleimet az állatkísérletek kegyetlenségeiről?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném rábeszélni az édesanyámat arra,hogy ő is cruelty free termékeket vásároljon magának, hiszen az az ő dolga, de ő folyton azzal jön, hogy túlzás amit csinálok, meg oké, hogy szeretem az állatokat, de ez már beteges (vegetáriánus is vagyok). De ő nem látja azt, aminek én már utánnanéztem rendetegszer. Például: pont egy ilyen veszekedésünk közepett mondtam neki, hogy az Aquafresh is állatokon van tesztelve. Erre az ő visszavágása annyi volt, hogy "Jajj.. szegény nyulaknak mi bajuk lesz?! Fehér lesz a foguk?!" Erre én köpni-nyelni nem tudtam.

Állatorvosira készülök jelenleg. Sok állatot ápolgattam már itthon is (persze csak az állatorvosunk utasítására). Mikor külön lakásom és háztartásom lesz, szeretnék csak növényi alapú ételeken táplálkozni. Ezt persze még nem mondtam el anyának. (Édesapám még azt sem tudja, hogy vegetáriánus vagyok.) Mindezek mellett mivel győzhetném meg őt arról, hogy tudom, hoyg miről beszélek, és hogy ne nézzen beteges megszállottnak meg hülyének emiatt? És értse meg, hogy nekem ők nagyon is fontosak?

17/L



2018. jún. 24. 23:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az utolsó pár szót nem a képmutatásról szólónak, hanem az álszentséghez hozzáfűződően akartam írni.
2019. febr. 24. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!