Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a kihívó nőkre...

Miért van a kihívó nőkre igény? Ha valaki nem kihívó, akkor miért van elnyomva?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok azon, hogy átváltok egy olyan stílusra, amit sok nő képvisel. Mindenki jön azzal, hogy a férfiaknak komoly kapcsolatra nem kellene olyan nő, aki kihívó, mindenét kipakolja. Ez akkora kamu, hogy hihetetlen, mivel a férfiak az én környezetembe azokra a nőkre hajtanak, akik feltünősködnel, mutogatják magukat, és nem pár éjszakát töltenek el ezekkel a nőkkel, hanem tartják őket évekig.

Miért van ezekre a nőkre igény?


2018. jún. 25. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Ne általánosíts, könyörgöm! A párod pont olyannak kell, hogy ismerjen és szeressen, amilyen vagy. Ha ez azt jelenti, hogy szűzként akarsz férjhez menni, akkor azt. Ha meg azt, h hetente mással ribiskedtél fiatalabb korodban, akkor azt.
2018. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De borzasztóan rossz azt látni, hogy más kihívóan öltözködő csajnak évek óta van párja, én meg itt vagyok, úgy neveltek, hogy öltözzek fel rendesen és szépen és annak ellenére, hogy nem vagyok csúnya soha nem talál rám a szerelem.
2018. jún. 25. 08:05
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Volt hogy társkeresőn ráírtam olyan nőre, aki nem pakolta ki mindenét, hogy tetszik és értékelem, hogy nem pakolja ki mindenét, amellett hogy szép:

"Bocs de nem keresek párkapcsolatot."

Szokásos. Ennyit erről.:D

2018. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
A szerelem csak akkor talál rád, ha keresed, várni csupán nem elegendő. A sok szürke között mindenki az eltérő megjelenésűt választja. A kihívó megjelenés azonban a bátortalanabb férfiakat elriasztja, tehát a visszafogottabb megjelenés előnyösebb, de szürkének nem szabad lenni.
2018. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Minden közegben más nő kelendő. Elegáns öltözetű férfiak mellett nem látni kihívóan öltözött csajszikat, inkább ugyanolyan elegáns nőket. Farmeres-pólós srácoknak tökéletesen megfelel a farmeres-pólós lány. És akkor vannak azok a nagyon metroszexuális, vagy a gazdag-közönséges fiúk... igen, nekik a kipakolt mellű, forronaciból kilógó fenekű, közönségesen öltöző nők tetszenek.


És neked milyen fiú kell, azon gondolkodtál már? Tényleg olyan értékrendű társat keresel, aki szerint ringyónak öltözni rendben van, sőt, tetszetős?

2018. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek elnyomva a normális nők, ezek nagyon téves általánosítások. Azonban nem mindegy, hogy te milyen férfiakat célzol meg. Ha nem üresfejű, kigyúrt szépfiúkat akarsz magad mellé, akkor könnyebb is tetszeni az ellenkező nemnek egy szolidabb, nőiesebb megjelenéssel. A nőknek hihetetlenül könnyű dolga van ismerkedni, ha nincsenek lehetetlen elvárásaid.
2018. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert a nok is ezt csinaljak.

Figyelem, durva altalanositas kovetkezik:

Miert csak magas, izmos, gazdag, kocsival rendelkezo pasikra van igeny?

2018. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Miss Endzsi ***** válasza:
54%

Az adott külső megcélozza a vevőt.

Szeretek csinos lenni, sminkelni, magassarkúban járni. De én olyan barátot is kerestem, akinek gyönyörű az arca, szép a teste. Ha nem ilyen fiút akartam volna bevonzani, akkor másképp nézek ki. Egyszerűen szeretem ha megdicsér, ha azért akar magáénak, mert jól nézek ki, perverzió. De nem minden ember ilyen, valaki ettől undorodik, az nyilván nem fog feltűnően kinézni, mert ő sem ezt várja el. A magunkhoz hasonlóakat tartjuk vonzónak.

2018. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt is sokan ilyen nőkre mennek, sőt erről a kínai lány esete jut eszembe aki ingyen szexet kínált és több ezren jelentkeztek rá. Végül is ha úgy nézzük akkor erre is lenne igény, túlzás? Nekem az a túlzás, hogy egyre többen öltöznek kirívóan, mert ez a divat, sokan kedvelik ezért fb-on, többen próbálkoznak nála és válogathat kedve szerint.

Csak rengeteg párkapcsolat megy tönkre évek után és sokszor miután már gyerek is van. Játssz hülye játékokat, nyerj hülye nyereményeket tipikus esete.

2018. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!