Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a kihívó nőkre...

Miért van a kihívó nőkre igény? Ha valaki nem kihívó, akkor miért van elnyomva?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok azon, hogy átváltok egy olyan stílusra, amit sok nő képvisel. Mindenki jön azzal, hogy a férfiaknak komoly kapcsolatra nem kellene olyan nő, aki kihívó, mindenét kipakolja. Ez akkora kamu, hogy hihetetlen, mivel a férfiak az én környezetembe azokra a nőkre hajtanak, akik feltünősködnel, mutogatják magukat, és nem pár éjszakát töltenek el ezekkel a nőkkel, hanem tartják őket évekig.

Miért van ezekre a nőkre igény?


2018. jún. 25. 07:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Materiális és felszínes társadalomban élünk, akár tetszik akár nem, a férfiak nagy részét igenis csak a dögös testű csajok érdeklik. Ahogy a nők nagy részét meg a pénzes, biztonságot nyújtó pasasok. Egyik nem sem rosszabb a másiknál, nem tudom hol olvastam, hogy "a nőnek külseje, a férfinak egzisztenciája van".

Nem kell mindenét kipakoló ribizlinek lenned ahhoz, hogy párkapcsolatot találj magadnak. Legyél igényes, ápolt. Életmódváltással, heti 1-2 edzéssel formáld a tested. Tanulj meg szépen sminkelni. Öltözz divatosan, sok divatblogger/vlogger tud inspirálni ebben.

2018. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ok, de azt is nézd már meg milyen barátai vannak az "ilyen" nőknek...vagy te kopasz, nagydarab idiótákkal akarsz járni?
2018. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem csak ezekre van.

Mert minden öltöhet kihívónak számít.


Azért szeretik ezeket jobban,mert töllük megkapják amit a legtöbben szeretnének.


De ez mindegy ,mert ők akármilyen kihívóak,ugy is azokat fogják pi..csáknak tartani,akik nem hagyják magukat.


Úgy képzeld el,mint gyereket a bolta

-Anyaa kérek cukrot!

-Nem kapsz.

-Te vagy a legrosszab anya!!!


B verzio


- Anya akarok cukrot!

- Hát persze hogy kapsz.

- Ez az, imádlak!


Enyi. Igy meg élőben is. Inkáb ilyenekkel álnak szóba,mert úgy megkapják amit szeretnének,a sok normállis nő meg ottmarad,vagy megcsalva,vagy sz*rba se veszik őket,ha valaki meg mégis beprobálkozik( a legbunkobb modon)

És visszaútasítják,akkor meg még nekik áll feljeb.

2018. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne eroltess magadra egy olyan stilust ami nem te vagy, ugyis kibukna hogy csak megjatszod magad :) legy apolt, noies, igazi elegans NŐ! Mert azokbol manapsag keves van nagyon!

Egyebkent mindenkitol van szebb es jobb :) sokan hajlamosak elhinni azt amit masok mutatnak, a tokeletes alom vilagot, ami belul meg kozbe rohad..

2018. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!