Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye csak a buta nők ilyenek?

Ugye csak a buta nők ilyenek?

Figyelt kérdés

Bármit mondok nem lehet igazam teljesen mindegy miről van szó SEMMIBEN és itt főleg nőkre gondolok a lényeg egy, hogy neki legyen hiába mond egy oltári nagy f...ágot akkor is, ha szó szerint életveszélyes akkor is k***va idegesitő.



Lényegében ennyi szerintem leirtam mindent!



2018. jún. 25. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt ilyen ismerősöm, de egyáltalán nem volt buta, sőt, kifejezetten okos volt! De emellett sajnos nagyon tudálékos is volt, és kifejezetten szeretett okoskodni, ha igaza volt, ha nem.
2018. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Rólad van szó?

Ha nem, kérdésed értelmetlen.

2018. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyen személyiségű emberek férfiba is meg nőben is de nem mindenki ilyen. Kerüld az ilyeneket és keress hozzad való nőt.
2018. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Férfiban is van ilyen elfelejtettem oda irni!
2018. jún. 25. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg azok akinek önértékelési problémáik vannak.
2018. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen főleg párkapcsolatban tipikus fajta.

A másikból papucsot nevelni akaró büdös primitív pr0li.

2018. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Önértékelesi probléma :D tudjuk van önbizalom hiányos meg nem önbizalom hiányos ember...hagyjuk ezt.
2018. jún. 25. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá butának lenni, van az, hogy valaki nem hülye s később ő is rájön, de az adott pillanatban a büszkeség, akaratosság érvényesül...

Ha később is kitart a látványosan hibás véleménye mellett vagy ahogy írod, tényleg durva a szint... Akkor már én is kétségbe vonnám valahol az intellektusát. De akkor is lehet intelligens.

Nézz körül a világban, annyira vadmarhaságokat hisznek emberek akkor is, ha amúgy értelmesek...

2018. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőben is, férfiban is van ilyen. A hosszú boldog élet egyik titka, hogy kerülni kell az ilyet akkora ívben, hogy ha még ugyan látod is, már ne halld, amit mond! :D
2018. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában végiggondolom azt, amit szeretnék mondani, és csak utána szólalok meg. Persze, velem is előfordul, hogy fáradtság miatt vagy csak úgy (nem kell mentségét keresni) valami hatalmas baromságot mondok. Ezt persze én is észreveszem, nemcsak a körülöttem lévők. Ilyenkor mindig szabadkozom és elütöm a hülyeséget valami poénnal. :D De én olyan tényekkel nem szoktam dobálózni, amikben nem vagyok biztos, nem állítok valamit 100%-ra biztosan, ha nem tudom. Ha véleményről van szó, az más helyzet, szeretek kulturáltan vitázni, eszmét cserélni bizonyos dolgokról, de ilyenkor mindig meghallgatom a másikat, és akkor is elfogadom a véleményét, ha nem egyezik az enyémmel. De szeretek kiállni valamiért, amit mások esetleg másképp gondolnak. Ez a két eset van.
2018. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!