Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány hogy mer fatökű...

Egy lány hogy mer fatökű impotens baromnak kikiáltani a hátam mögött csak mert táborban nem mozdultam rá?

Figyelt kérdés

Agyam megáll. Sulis tábor volt ahol az egyik csaj direkt vagy véletlenül bejött a szobámba zunyanyzás után hogy X másik csajt keresi (miért épp nálam keresi.... átlátszó..). Mondom neki itt nem járt. Ott áll a csaj egy szál törülközőben csöpög a víz róla és csak áll. Én meg mondom még1x itt nem járt akit keres és fordulok is vissza a könyvemhez. Csaj erre kimegy és úgy bevágja az ajtót hogy na...

És mit hallok most? Micsoda egy fatökű impotens barom vagyok nem véletlen hogy nincs csajom (és honnan tudja hogy nincs-és miért érdekli van-e...).

Szóval ne ragozzuk a csajszi azt várta ott helyben meghágom? És hogy nem tettem mi más lennék impotens sőt akár meleg (a z lesz a következő...) de az fel se merül benne hogy nem jön be ő és kész?

Nem kívánom meghágni. Viheti aki akarja nekem nem kell ez fel se merül?


2018. jún. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny a semmire
2018. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nem bírják a visszautasítást. Ilyenkor szokott jönni, hogy meg akarták erőszakolni. Alig bírt elmenekülni. Na, egy ilyenből mire kimászik az ember, megőszül.
2018. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Mert tombol az egója, hogy nem úgy alakult a dolog, ahogy ő azt elképzelte.

De igazából ezzel saját magát minősíti. Nem foglalkoznék a dologgal.

2018. jún. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idióta. :D

Mindenesetre a fogalmazáson jót mosolyogtam. :)

2018. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az önbizalma a plafont veri, de amikor rájön hogy fals a valóság akkor ledöbben.. 😄


Amúgy minden tiszteletem, örülök hogy vannak még intelligens fiatalok (te). ☺️

2018. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!