Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány kihívó, pózolós,...

Ha egy lány kihívó, pózolós, divatos képet csinál, és több százan lájkolják, miért feltételezik, hogy "nem értékes nő"?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nee már
2018. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy kérdés aminél ilyesmit írtam én, mármint, hogy normális férfinak ilyen nő nem kell (gondolom amiatt a kérdés miatt írtad ki). És hogy miért, mert nem tetszenek a r*b@ncok... De úgy se a magamfajták a ti vágyaitok, ti megtaláljátok a nagypofájú, kivagyi, rajcsávót magatoknak, én meg reménykedem, hogy megtalálom az aranyos, visszafogott csajt magamnak.
2018. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
akik ilyen képet raknak ki, egyáltalán nem érdekli őket mások véleménye, szal hiába gondolod,h nem értékes,ő akkor is annak tartja magát
2018. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert pozolós képet csinál. Ez egy bizonyos rétegre jellemző csak. Ismerek ilyen lányt. Az életben tök normális, aranyos, ráadásul a munkatársam volt, mégis pózol egy szál csöcsben. Nem ismerek rá, miért jó ez neki. szóval megtévesztő. A többségnek ez jön le a pózolós képekről. Közben én meg ismerem, milyen valójában. Én is nő vagyok, én sem értem, miért buggyannak meg.
2018. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Az lemaradt, hogy biztos van egy magamutogatós tulajdonsága is, csak amikor én együtt dolgoztam vele, ez nem derült ki róla.
2018. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Volt egy kérdés aminél ilyesmit írtam én, mármint, hogy normális férfinak ilyen nő nem kell (gondolom amiatt a kérdés miatt írtad ki)"


Igen, emiatt kérdeztem meg, én nem vagyok fönt sem facebookon, sem instán, kimaradtam ezekből, csak kérdezem.

2018. jún. 28. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 válaszolóhoz hozzáfűzném, hogy nekem van ilyen barátnőm, aki pózolós fotókat pakol ki magáról, sajnos eléggé ramaty az önbizalma, folyamatosan más lányokhoz hasonlítgatja magát. Amint meglát egy "tökéletes" testű lányt, nem marad nyugton, ő neki kell egy merészebb, melltartós fotó, edzőteremben is mindig félpucéran fotózgatja magát, ami már rohadtul zavar engem (is). Elmagyaráztam már neki mindent, a barátja is, más barátai is, hogy ez nem jó dolog, a pasija is már megunta az egészet, hogy az életét kb az instagramon éli, de nem érti, kértük, hogy forduljon szakemberhez, ennél többet már nem tud egyikünk sem tenni. :(


Szerintem ez is baj az ilyen képekkel, hogy az ember elhiszi, hogy ez a valóság. Nem mondok olyat, hogy értéktelen az ilyen bepózolós nőci, mert miért tartanám magam vagy xy embert értékesebbnek? Én csak nem tartom normális dolognak, hogy valaki ennyire rápörög arra, hogy telepakolja pl. az instáját ilyen fake képekkel.

2018. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Senki nem "feltételezi", hanem "gondolja", ez egy szubjektív vélemény, nem a nő egy objektív tulajdonsága, egyébként én nem is gondolom azt. (Butának esetleg, de az a kivitelezéstől és a választott póztól függ, mintsem magától a pózolás tényétől.)
2018. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy olyan lány aki nagyon kihívóan pózol az életben és a neten is, az valahol nekem úgy jön le, hogy önmagában ezt tartja a legnagyobb értéknek, az idomait, valamint hogy nagyon nagyon elakarja már magát adni, ilyen csajjal eltud az ember fantáziálgatni, de hogy komolyat tervezni vele? Egy értékes nőnek nem kell cégér...
2018. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak önbizalomhiányos pózolók úgymond, akik visszaigazolást várnak, hogy jó nők, kb. minden fiatal lány ilyen, nem ezzel van a gond, hanem a kihívó, mindent kirakós pózolással, mielőtt félreértenétek.
2018. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!