Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél ha lecigányoznán...

Te mit tennél ha lecigányoznának, úgy hogy nem is vagy az?

Figyelt kérdés

Feketére lett festve a hosszú hajam, nagy barna szemeim vannak, a nevem magyar, a felmenőim között pedig tudtommal nincsenek romák. Mégis sokszor megkaptam már, még azt is hogy dögöljek meg, mert mocskos cigány vagyok, meg a Dunába kellett volna lőni.. Mindezt úgy, hogy nő vagyok.. Ez nagyon beteg szerintem..


Ti mit tennétek ha ilyen attrocitás érne titeket?


2018. jún. 29. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg röhögnék rajta, kb. ugyanúgy érintene, mintha kínainak neveznének, nem tudnám hová tenni. Mondjuk nem tudom, téged kik cseszegetnek ezzel, ha már az utcán is szóvá teszik, az nyilván gázabb.
2018. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Leütném.
2018. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan, mint mikor lezsidóznak, mert gazdag családból származom. (Nyilván nincs rám írva, de viszonylag sokat költök.) Igazából csak röhögök... Szánalmasok
2018. jún. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon màr túl vagyok.


Fehèr a bőröm,kèk a szemem,vilàgosbarna hajam van ès úgy lecigànyoztak mint a sicc.

2018. jún. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Minek fested be a hajad, főleg meg feketére.

Attól nincs csúnyább .

2018. jún. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbként nagyon zavart és fájt volna, most már elég idős agyok, hogy ne vegyem magamra az alaptalan sértéseket.
2018. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország. Ilyenek a magyar emberek. Ha törölközőbe csavart hajjal mennél ki az utcára, még a rendőröket is rád hívnak, mert mocskos migráns!
2018. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:

Röhögnék és elküldeném az illetőt szemészetre (hullafehér vagyok balti arcvonásokkal és kék szemmel).

Durva helyen lakhatsz :O

2018. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!