Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki kioktatja a másikat, hogy...

Aki kioktatja a másikat, hogy az élet nem sétagalopp vagy nem habostorta az egyben helyesli is a rossz dolgokat?

Figyelt kérdés

Üdv a felnőttek világában. (Vagy a nagybetűs életben) - csak úgy csattan a 'frappáns' frankómegmondás ha valai netán sokallni meri a rá nehezedő nehézségeket.

Az élet nem sétagalopp (habostorta)! Vagy:"lépj ki a komfortzónádból" és társai. Akik felveszik ezt a megmondóember szerepet azok szellemileg azonosulnak a rosszal? Képviselik és helyeslik is azt? Mert sokszor olyan a hangnem hogy úgy tűnik mintha egyet is értene sok ember az ilyen nehézazélet közhelyekkel.

Kissé aberráltnak tűnik hiszen elvileg senki nem szeret szenvedni.



2018. jún. 29. 07:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a szüleim mondogatták ezt mindenkinek, nekem nem annyira mert én nem sok mindent osztottam meg velük.

Én az ő példájukon át azt látom hogy sokan csak azért mondogatják ezeket hogy magukat is meggyőzzék. Mert nyakig benne vannak a szarban de nem hallgatja meg őket sem senki. Így próbálnak mások szemében meg maguk előtt erősnek tűnni. De persze magának nem szereti beismerni az ember ha ugyanolyan csődtömeg mint az aki neki panaszkodik. Senki nem akar egy ilyen képpel azonosulni. Inkább megmondja a frankót, ezzel bizonyítja magának: ő különb.

2018. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!