Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok a helyemben? 19/L

Mit csinálnátok a helyemben? 19/L

Figyelt kérdés
Nincs kedvem se szórakozni menni,semmi ilyesmihez,de itthon csesztetés van,hogy szórakozzak,meg dugassam meg magamat,amihez megint semmi kedvem és a jövőben se szándékozom és mostmár nincsen semmi célom,inkább úgy vagyok vele lesz,ami lesz,nekem már teljesen mindegy,csak ne legyek itthon.Mindennapos a stressz is különböző dolgok miatt,amit már nem bírok tovább cipelni teherként.Már az egészségemre is kihatott ez az egész és már se erőm,se kedvem hozzá.
2018. jún. 30. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most akkor magaddal van bajod vagy amit otthon mondanak?
2018. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ülj le az otthoniakkal és tisztázd velük a helyzetet, és fogadják el ami van. 19 éves vagy, nem igazán szólhatnak már bele. A stressz dolgokról ha van kedved beszélni írj, egyébként próbálj megoldást találni rá, vagy csak engedd el és azzal foglalkozz ami téged boldogabbá tesz.
2018. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem bízok már semmi jóban se.Már itthon se bírom a dolgokat.

..és az egész életem a kínlódásról szól..van akkor értelme,hogy éljek?

Elvileg az életet élvezni kell,de én már nem tudom.

Mindig csak a bánat..

2018. jún. 30. 23:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok az itthoniakkal sem beszelni errol.Se a halalesetrol se a stresszes dologrol mert mar az is evek ota tart es engem is hibaztat az anyam,hogy en miert nem tettem,azert h ne legyen ez.En probaltam elmagyarazni,hogy azert mert tanulnom kellett,o ezert is kiabal velem es emiatt is biztos h merges ram,hiaba beszel celem vmikor normalisabb hangnemben.
2018. jún. 30. 23:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Én arra biztatlak, hogy ne hü|yülj részegen és majd ha lesz kedved keresd meg azt aki megérdemel és csak örömet hoz neked!
2018. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Raadasul meg a "szerelmi eletemre" is megjegyteseket tesz,hogy legalabb o nem olyan mint en,meg o nem volt ilyen apaca,meg milyen szuzerme pecsenye vagyok.

O meg mar 16evesen dugott,meg mittomen mi es ezekkel az agyamra megy mar.Mar sokszor azt hiszrm,hogyha nem lennek akkor legalabb nem kene vele laknom es megszabadulnek ettol az egesz stressztol.

2018. jún. 30. 23:58
 7/16 A kérdező kommentje:
De én senkit nem akarok majd később se keresni magamnak valakit,én egyedül szeretnék élni,ami valószínűleg nem lesz 80 év se.Elég sok évet töltöttem családon belüli erőszakban,kiabálásban és ezért se akarok senkit.Meg azért se,mert semennyire se tudnék benne megbízni.
2018. júl. 1. 00:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ez mi már? ez nagyon furi, hogy egy szülő ilyet mond a gyerekének h dugassa meg magát, meg szórakozzon. Ennek általában az ellenkezőjét hallani, hogy jajj, kislányom de dugj még, majd csak házasság után , ne bulizz annyit megárt, inkább tanulj, foglalkozz az egyetemmel ( mármint ha nem "repültél ki " még, ha igen akkor meg már nem hiszem h beleszólnának) .

Egyébként én is kaptam hasonlókat otthon, bár nekem nem halt meg senkim, anya kb leszidott ha szomorú vagyok , h fiatal vagyok és szép és élvezzem az életet,és járjak színházba kiállításra meg komolyzenei koncertre (mert én most másodéves voltam egy alapképzésen egyetemen, és h neki milyen jo volt anno az egyetem... hát, oké.) Meg jajj bulizzak.. sosem voltam az a nagy bulis partiarc, de van pár barátom, akikkel elvagyok, együtt tanulni is szoktunk, együtt eszünk meg erre arra elmegyünk, meg szülinapokkor felköszöntjük egymást. De anya ezt is kicsit felfújta, úgyhogy sejtem miről beszélsz. Bár nálad durvább a helyzet. Nem tudom pontosan miről van szó, de én is kicsit átérzem ,mert összevesztem tavaly valakivel és ez nagyon megviselt, kihatott az életem minden területére. Meg előjött minden rossz. Minden barátom elzavart pszichológushoz, szerintem neked is ezt kéne tenned. De ha csak azt szeretnéd, hogy valaki meghallgassa a teljes sztorid, írj nekem privátot, nyugodtan, meghallgatlak:) 20/L

2018. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mádár0218 ***** válasza:

Végig olvastam az összes válaszod mindent, és hát elsősorban igaz amit mondtál hogy az életet élvezni kell és stb. DE mindenkinek megvannak a hullámvölgyei csak valakinek nagyon mélyre megy mint neked is.


Az öngyilkosság és egyebek semmire nem vezet, max arra hogy úgymond számodra most úgy érzed az a "megnyugvás", pedig nem igaz. Rosszul gondolkozol abban, hogy nem kell neked senki és egyedül akarsz meghalni, ha megtalálod a megfelelő személyt akit szeretsz és ő is szeret és akár később csalódot alapítotok vagy nem, az a ti döntésetek, de mindig ott lenne egy személy aki támogat bármilyen szar történik veled, valamint megmutathatod a szüleidnek hogy hogy kell igazán egy családot csinálni.


Ha családon belüli erőszakról van szó, és eldurvul rendőrségre simán lehet fordulni.


Tanulj, építsd az életed és szard le a szüleid, de magadban, hogy ne legyen belőle nagyobb problémád.


Ha kitudsz jönni ebből a gödörből és vissza tudod szerezni a kedved és stb. később egy nagyon erős nő leszel lelkileg még ha benned is marad a régi dolgok töredéke.


Megéri küzdeni az életben, hogy később akár nagy boldogságban tudja élni, és vissza tudj köpni évek után hogy b#sszátok meg.


Gondolom vannak még a leírtakon kívül bajaid, én kíváncsi lennék rájuk és segítenék ha tudok. Tudom hogy egy idegen ember vagyok de ha gondolod írj.


Pl arra és kíváncsi lennék hogy bántanak téged, miért, és mikor


19/F

2018. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom vhogy leszarni,mert mindig van vmi ami miatt vita van itthon.Pl.mert nem pakolok el rogton etkezes utan
2018. júl. 1. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!