Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? 90 % hogy megcsókolt az apám.

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon régi sztori, hirtelen eszembejutott és nem tudom hova tenni a dolgot. Soha senkinek nem mondtam el. Nem tudom, hogy miért... kb 6-7 éves lehettem. Egyedül aludtam a szobába. Nem tudom hol volt anya nem nagyon emlékszem rá. Viszont arra igen, hogy este arra keltem, hogy szájon csókolt.(nem puszit adott) Nagyon megijedtem. Úgy csináltam mintha nem ébredtem volna fel rá, elfordultam, láttam kiment a szobából utána. Szerintetek? Lassan 19 leszek. Azóta amúgy nem fordult elő ilyen. Ti mit csinálnátok a helyembe? Random csak úgy eszembejutott..
2018. jún. 13. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak kitalálod.
2018. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Emlékszem rá...
2018. jún. 13. 20:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg miért találnám ki?
2018. jún. 13. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
6-7 éves korodban, apád adott egy puszit a szádra? Ez szörnyű...
2018. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Az ébrenlét határán sokszor hallucinál az ember és hamis emlékkép rögzül.
2018. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem kamu kérdés, akkor ezek szerint igenis megviselt téged. Ennek ellenére azért nem állnék apukád elé, mert régen volt, és ezek szerint azóta nem történt hasonló, újabb eset. Viszont ha megviselt, menj el az eseteddel pszichológushoz, hogy feloldódhasson benned ez a rossz emlék.
2018. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
a családon belüli erőszak sajnos előfordul.. remélhetőleg ez nem az volt.
2018. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
5. valaszoloval egyetertek
2018. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Pereld be,de minimum facere rakd ki ,manapság nagy divat.Egyébként egy szájrapuszi egy kisgyereknek ,a szüleitől ,minden csak nem erőszak vagy zaklatás.
2018. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
6 éves koromból nekem is vannak furcsa emlékeim és minden családtagom megerősítette, hogy ilyen soha sem történt. Aztán meg amit az 5. írt. Pár hónapja amikor felkeltem, vagyis már ébren voltam, de nem tudtam megmozdulni és láttam ezt a 80 centis csótányt mászni felém. Aztán eltűnt én felpattantam az ágyból, de természetesen nem volt ott semmi.
2018. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!