Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább élnél egyedül egész...

Inkább élnél egyedül egész életedben, vagy hoznál létre emberi kapcsolatokat, viszont úgyis elveszítenél mindenkit?

Figyelt kérdés
Én végül mindig elveszítettem a számomra fontos embereket... mert elszúrtam. Ezért eldöntöttem, hogy soha többé nem engedek magamhoz közel senkit és nem szeretek meg senkit. Magányos lesz, de ha nincs senkim, akkor nem veszíthetek el senkit, nem?

2018. júl. 4. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

A költő így fogalmaz a kérdéskörben:

https://www.youtube.com/watch?v=eolUKmL2ILU


A kettes és a nyolcas válasz értelmes, a többiek, a kérdező is -sajnos beláthatatlanul, de nem rendbehozhatatlanul- narcisztikus sérültek.

2018. júl. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11es, köszi, én követtem el mindkettőt.


Ez a szám, amit linkeltél, hatalmas.:)

2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem engedek magamhoz közel senkit. Nem azért, hogy ne veszítsem el az illetőt, hanem azért, hogy soha senki ne tudjon megbántani engem még véletlenül sem. A magány nem zavar különösebben, de a lelki fájdalmat nem vagyok képes elviselni.
2022. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!