Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan építsem le 20 felett a...

Hogyan építsem le 20 felett a gyerekkori legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Mindig hív valahova, de kétszínű és évek óta kerítőnőt játszik... Nagyon kellemetlen, sokszor nem vettem észre és szánalmas helyzetve kerültem.


Valamint most is átvert, mert közösen mentünk volna dolgozni... Ő közben talált mást, de lapított 3 hétig, letagadta, én meg nem kereshetek mást, a közös lehetőségeket meg lemondta a tudtom nélkül, ezért nincs diákmunkám.


Annyiszor megfogadtam, hogy leállítom, nem beszélek vele, de mindig ellágyulok.


2018. júl. 5. 09:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy kölcsönkér, igaz párezer, de sosem adja vissza...
2018. júl. 5. 09:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a hülye. Minek adsz neki pénzt ha nem adja meg?

Minek kell együtt munkát keresni? Nem bírtok meglenni egymás nélkül vagy mi? Szánalmas. Mint a kisiskolások.

2018. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz hozzá ennyire, hacsak kihasznál? Azért, mert ennyire régi a barátságotok, vagy pedig rajta kívül nem igazán állsz máshoz közel?
2018. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8 évig ültem mellette általánosban, majd jóban maradtunk végig utána is.


Kb. ezért. Mindig van miről beszélni.


Annyiszor megfogadtam, hogy pedig vissza se írok.


Vannak barátaim rajta kivül is.

2018. júl. 5. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig mást nem tehetsz. Ne írj vissza! Max annyit hogy igen-nem-oké és vársz hogy megunja.
2018. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!