Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beköltöznél olyan házba, ahol...

Beköltöznél olyan házba, ahol korábban megöltek valakit?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Most is ilyenben élek! Nem zavar, én voltam az elkövető.
2018. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2018. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem izgatna, az, akit megöltek, ha vissza is tér, engem semmi oka nem lenne bántani, hiszen én nem ártottam neki :)


Amúgy meg, honnan tudod, hog az a hely, ahol most élsz, ebből a szempontból steril?

2018. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
Lehetséges h beköltöznék. Amúgy van ilyen, hogy tértisztítás, meg elhunyt lelkek hazasegítése, de én ezekhez nem értek, de lehet, hogy keresnék valakit aki tud.
2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy steril a mostani lakásom,de nem tudok róla,hogy itt történt volna gyilkosság.
2018. júl. 5. 20:07
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért ölték meg az illetőt. Ha mondjuk azért, mert olyan a környék, hogy rendszeresek az erőszakos betörések vagy leszámolások arrafelé, akkor inkább keresek békésebb lakóhelyet. Ha mondjuk egyszeri családi vita hevében leszúrta a férj a feleséget vagy egyik barát a másikat vagy hasonló, esetleg mentálisan beteg volt vagy alkohol, drog hatása alatt állt a gyilkos (és azóta már nem ott él), akkor beköltöznék, ha egyébként ezen kívül nem lenne más kifogásom a házzal szemben.
2018. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hááát, sok mindentől függ. Nem vagyok sem babonás és a szellemekben sem hiszek, így ilyen szempontból engem abszolút nem érdekelne a dolog.

Viszont...ha nem egy száz évvel ezelőtti gyilkosságról van szó, hanem egy olyanról, ami csak pár év ne adj isten pár hónapja, akkor nem biztos, főleg ha a gyilkos szabadlábon van. Na abban az esetben tuti nem költöznék be a házba. Egy gyilkos agya teljesen kiismerhetetlen, hiába hogy nem ovltam sem rokona sem ismerőse a meggyilkoltnak, ki tudja a gyilkosnak mikor támad kedve visszajönni.

Függ a gyilkos illetve az áldozata kilététől. Ha benne voltak valami sötét alvilági ügyletben, akkor inkább keresnék magamnak máshol házat, mert általában az ilyenek nincsenek egyedül és nem tudnék úgy aludni, hogy az adott város fél alvilági rétege ismeri a házamat.

Aztán az se mindegy milyen környéken van.

2018. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint 1 éve történt, börtönben van a gyilkos. Megvettük a házat, még nem költöztünk be. Az győzött meg,hogy a gyilkosság miatt jóval áron alul adták, ilyen olcsón nem kaptunk volna ilyen szép,nagy,karbantartott házat. Nem mondom, hogy már teljesen megbarátkoztam a gondolattal, de kezdem megszokni.
2018. aug. 8. 15:38
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha már meg lett véve, akkor mindegy, akkor így is úgy is be fogsz költözni.

Az mindenképp megnyugtató, hogy a gyilkos már börtönben van, az már egy jó pont.

2018. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!