Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irritálnak a nyár...

Titeket nem irritálnak a nyár imádó emberek?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tapasztaltam hogy, azok akik imádják a nyarat, azok végtelenül felszínesek, primitívek, 2 bites gondolkozásúak, semmit se tudnak a világról csak a bulizás és a pezsgés a lételemük, egyfajta rituálénak élik meg a nyarat. Rühellem az ilyen embereket. Egy értelmes mondatot nem tudtam velük beszélgetni.

Nem értem mit lehet szeretni a nyárba egyik pillanatban dög meleg van a másik pillanatban szakad az eső és villámlik. Mivel kertes házban élek a közeli villám miatt áramtalanítani a házat, az egyik haverom porul járt, hiába volt kikapcsolva a tvje, számítógépe, ps4-e mind elvitte a villám, mivel a vezetékbe csapott bele. A nagyon meleget és a szélsőséges időjárás változást, hogy lehet ennyire szeretni? Amikor 30 fok felett van már a közérzetem is rosszabb. Csak akkor szerettem a nyarat mikor iskolás voltam utána már csak egy nyűg nekem.


2018. júl. 5. 15:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Abból hogy valaki szereti a nyarat, miért következik az hogy primitív és felszínes?
2020. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én utálom a nyarat, mert:


- Nem szeretem a meleget, számomra kellemetlen érzés, ezen felül már egy kis meleg is tompít, fáraszt, aránylag hamar elkezdek izzadni, 30 fok körül meg konkrét vérnyomáseséseim is vannak. A kedvelt szabadidős tevékenységeim mind aktív pihenések.

Nekem egyszerűen 25 fok felett melegem van. Zárt térben nehezen viselem (pedig télen sok helyen ennél melegebbre fűtenek), szabad térben olyan 27-28 fokig még ok, ha fújdogál a szél és nem a napon vagyok.


Nyáron:

- Nem lehet túrázni, vagy ha igen, kora hajnaltól pár órácskát, mert jön a meleg, vele együtt a csökkent teljesítmény és esetleg valamilyen szinten kisebb rosszullét is. Plusz kétszer annyi víz kell, mint ősztől-tavaszig.

- Ugyan lehet bringatúrázni és van is egy hangulata, meg hűt a menetszél is, de kellemetlen is a meleg, csökkenti az ember teljesítményét, én a rosszullét közelébe tudok kerülni plusz háromszor annyi víz kell, mint ősztől-tavaszig.

- Futni csak kora reggel, munka előtt lehet. Este még 30 fok van a városban.

- Nem lehet szellőztetni, ablakot nyitva hagyni, mert bejön a meleg. Még este is, sőt, éjjel is. Még amikor -10 fok van, akkor is gyors kereszthuzat, felfrissül a levegő, becsukja az ember az ablakot és 2 perc múlva ugyanolyan meleg a lakás, mint volt, mert a berendezési tárgyak melegek maradnak, visszafűtik az immár friss levegőt. Míg nyáron sokszor ki se alakul keresztuhat és ha igen, bent marad a meleg. Ki se nyitok inkább semmit nyáron.

- Már kora reggel melege van az embernek, izzadás, kellemetlen érzés.

- Állandóan mennie kell a klímának.


- Igazából strandolni lehet csak, az meg annyira nem hat meg.


Zöld minden, gyümölcsök vannak, hosszúak a nappalok, este is ki lehet ülni. Ezek az előnyei.

2020. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!