Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irritálnak a nyár...

Titeket nem irritálnak a nyár imádó emberek?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tapasztaltam hogy, azok akik imádják a nyarat, azok végtelenül felszínesek, primitívek, 2 bites gondolkozásúak, semmit se tudnak a világról csak a bulizás és a pezsgés a lételemük, egyfajta rituálénak élik meg a nyarat. Rühellem az ilyen embereket. Egy értelmes mondatot nem tudtam velük beszélgetni.

Nem értem mit lehet szeretni a nyárba egyik pillanatban dög meleg van a másik pillanatban szakad az eső és villámlik. Mivel kertes házban élek a közeli villám miatt áramtalanítani a házat, az egyik haverom porul járt, hiába volt kikapcsolva a tvje, számítógépe, ps4-e mind elvitte a villám, mivel a vezetékbe csapott bele. A nagyon meleget és a szélsőséges időjárás változást, hogy lehet ennyire szeretni? Amikor 30 fok felett van már a közérzetem is rosszabb. Csak akkor szerettem a nyarat mikor iskolás voltam utána már csak egy nyűg nekem.


2018. júl. 5. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Jobb mint a tél, legalább nem kell füteni és fagyoskodni odakint. Meg nyáron több mindent lehet csinálni a szabadban mint télen. Neked szerintem nincs életed és csak irigykedsz másokra mert azok jol szorakoznak.
2018. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mint ahogy a télimádók sem. Az előítéletes, általánosító, frusztrált kis görcsök viszont annál inkább.


[link]

2018. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar a hőség, mert a nyári időszak nagy részét úgyis itthon töltöm a klimatizált helyiségben. Én azért szeretem elsősorban, mert nincs iskola, ez a tanév is csak egy újabb ki__szott kínszenvedés volt számomra, szóval addig örülök míg el nem jön a szeptember. Plusz ilyenkor végre van időm kicsit többet pihenni és olyan tevékenységekkel elfoglalni magam, amelyeket szívesen csinálok.
2018. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is nyárgyűlölő vagyok, megértelek, de azért vegyél vissza az arcodból, ez az általánosítás nem volt szép tőled. A nyármániások nem zavarnak, azok viszont igen, akik állandóan azzal cseszegetnek, hogy milyen jó, hogy süt a nap, örüljek neki én is, menjek strandra, vegyek fel szoknyát, utazzam el nyaralni, satöbbi. -10 és +10 fok között vagyok elememben, nem bírom a meleget, a napsütést, az izzadást, a tömeget az utcákon, a rovarokat, kopoltyú híján nem kapok levegőt, nem tudok aludni, féltem a növényeimet a kiszámíthatatlan viharoktól. Hosszabb sétákat sem tudok tenni ilyenkor, hóban-fagyban viszont gyalog járok mindenhova, ahova csak lehet. (Olyankor pedig azzal cseszegetnek a fent említettek, hogy öltözzem már fel rendesen...)
2018. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
84%

Lényeg, hogy betegek vagytok.... gondolom akkor tavaszt és őszt is utáljátok

Ha egész évben tél lenne akkor meg azért rinyálnátok, depresszísok lennétek

Menjetek el akkor élni skandináviába


Télen nem lehet csinálni semmit a szabadban marha jó.. menjél biciklizz és fuss -15 fokban, majd 40 évesen bottal járhatsz


Meg ez a fesztiválos szöveg :))

2018. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, a kérdező egy idióta, sajna nem képes felfogni az egybites agyával, hogy élnek rajta kívül más emberek is a Földön, s mindenkinek más klíma jön be. Én, személy szerint utálom a nyarat, legalábbis a nyári időjárás hozadékait, egyszerűen nem érzem jól magam nyáron. Viszont a tél sem a szívem csücske, de csak azért, mert túl hideg van, és fogékonyabb vagyok a betegségekre, azonban télen rengeteg ünnep van, csodás hangulat, és (ha nem lenne ennyire szétcseszve a Föld klímája) hó! Egyszerűen imádom a havat. :) De be kell vallanom, hogy az ősz a kedvenc évszakom, időszakom, bár a sulikezdés sokak szemében inkább bosszúságot ébreszt , mint szeretetet. Az ősznek csodás hangulata van, az időjárást is szeretem, és a táj egyszerűen gyönyörű! :) A tavaszt is kedvelem, az időjárás, a növények virágzása, a megjelenő énekesmadarak, a természet újjászületése...Ki az, aki ne szeretné? :D

Még egyszer, utoljára leszögezném: senki sem hülye attól, mert éppen szereti a nyarat,bulizik, fesztiválozik, élvezi az életet, és senkit sem fogunk piedesztálra emelni, amiért otthon gubbaszt a négy fal között, szidva a nyarat, mintha ezzel bármit is elérne. Senki sem attól lesz egy idióta, mert más az ízlése, nem. Akkor lesz az, ha nem tudja érvényre juttatni a saját véleményét mások megsértése nélkül, s nem képes elfogadni másokét. Én kérek a kérdező nevében elnézést tőled, azonban te sem vagy különb tőle, csak hogy tudd.

2018. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Látszik még gyerekek vagytok, majd felnőtt fejjel máshogy látjátok a dolgot és alig várjátok majd, hogy jöjjön a jó idő...

Én is imádtam a telet régen, jó most se gyűlölöm, de nem hiányozna, főleg így, hogy áttolódik áprilisig

2018. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, nem klimatizált irodában fogom tölteni a munkanapjaimat aktákat böngészve, hanem életeket mentek egy kórházban, így nem, nem fogom várni a "jó" időt. :D Számomra a jó idő 10-18 Celsius-fok, borult, esős, szeles, mert a Nap elől szinte menekülnöm kell, ha nem akarok szénné égni. :D Nyáron a 30+ fokokban pedig inkább nem tervezek semmit este hét óránál korábbra, különben elég hamar hólyagosra égne a bőröm. :D Utolsó előtti válaszoló voltam.
2018. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ő a kérdező


[link]

2020. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a nyarat, jók az esték, szép a természet, kevés ruhát kell fölvenni, lehet szandált hordani. de 30 fok körül már kidőlök fizikailag.
2020. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!