Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Torz önkép? Ez lehet egy...

Torz önkép? Ez lehet egy betegség?

Figyelt kérdés

Ez lehet egy betegség, ha valaki másnak gondolja magát mint a többi ember? Egy nagyon csúnya lányról van szó, aki elhiszi, hogy gyönyörű. Mindenkinél szebbnek látja magát, modell tanfolyamokra jàr, mindig magàt dicséri, elképesztő nagy képe van, és igen büszkén sétál az utcán. Màr-már beteges, ahogy kívülről látja magát. Mindig keresi másokban a hibàt, amivel bántani tudja őket, és mindenkit csúnyának lát.

Ez lehet valamiféle betegség?


2018. júl. 6. 11:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Valóban bűn ronda, de nem ezen volt a hangsúly. Nem csak szerintem ronda, nem csak én mondom ezt,mindenki látja
2018. júl. 6. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Nembaj kérdező, ez aki legyökerezett biztos jobban tudja, hiszen ő látatlanban megmondta hogy nem lehet ronda a csaj :D beszarás milyen ostoba emberek vannak :D
2018. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Lol szerintem te pont ne ostobázz le senkit :D
2018. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Aranyos hogy mindig azzal próbálsz visszavágni amit én írok :) ha azt írom nem tudsz szöveget értelmezni, akkor szerinted én nem tudok, ha azt írom ostoba vagy, akkor szerinted én vagyok az ostoba :D na részemről ennyi, feladom :D
2018. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Haha köszi

Ment neked a zöld kéz

De ostoba emberek vannak

2018. júl. 7. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!