Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Conchita Wurst Ö Biologiailag...

Conchita Wurst Ö Biologiailag nö vagy férfi?

Figyelt kérdés
Conchita Wurst Nöként jött a vilagra ?

2018. júl. 7. 01:49
 1/10 anonim válasza:
88%
Nem, ő férfiként született
2018. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Számomra a "férfi" fogalom. Ő nem férfi, de hímneműnek született.
2018. júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, még nem láttam a micsodáját.
2018. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Biológiailag férfi, de alig vette be a gép ezt a szót az ő esetében.:) Amúgy meg csak simán agyon kéne csapni.
2018. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért is kéne agyoncsapni? 🤔
2018. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Biológiailag" férfi.


Eredetileg Thomas Neuwirth a becsületes neve. Identitását tekintve transzneműnek vallja magát. Conchitát és Thomast teljesen különállóan éli- és formálja meg. Thomas a férfi, Chonchita pedig a női "identitása". Ez a két karakter szinte mindenben szöges ellentétét képezi egymásnak, teljesen különállóan, és egymástól függetlenül "kezeli" őket.

2018. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Egyik sem, klinikai eset.

Amúgy hímneműnek született. Aztán kattant valami és azt mondta nő akar lenni. Ez nem szabadna így működjön. Ha férfinak születtél, az vagy, nem választhatsz. Ha nem, ott a kötél.

2018. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hihetetlen hogy mennyi idióta van egy ilyen siteon, bakker had élje az életét úgy ahogy akarja, neked fáj hogy nő akar lenni? Kifejezi önmagát, de nem árt senkinek se vele, szóval nem értem mire fel az olyan megjegyzések minthogy "agyon kéne csapni", "ott a kötél"
2018. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Soha nem vallotta magát transzneműnek. Transzvesztita, légyszives keress rá, egyáltalán nem ugyanaz. Igazából azért öltözik úgy ahogy, hogy megmutassa a világnak, mindenkinek, hogy az lehetsz aki szeretnél. Akár “szakállas nő” is. Ezt több interjúban is elmondta. Ráadásul egyre kevesebbszer “Conchita”, szóval mostanság már “férfiként” van leginkább jelen.
2021. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy degenerált transzi, aki leginkább feltűnősködésből csinálta ezt. Ha jól tudom, AIDS-es is. Igazi példakép az ifjúság számára...
2021. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!