Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emlékszem gyerekkoromból egy...

Emlékszem gyerekkoromból egy vörös hajú szeplős lányra aki vigyázott rám - mindenki letagadja, vajon miért?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 éves lehettem, csak emlékképeim vannak...

Így visszagondolva 20-30 éves lehetett (a jellegzetes külseje miatt nem keverhetem össze senkivel), valószínűleg vigyázott rám, mint bébiszitter, vagy apám szeretője volt (aki amúgy nem élt velünk, de néha meglátogatott).


Mivel nem volt semmi kézzel fogható dolog (se kép, semmi egyéb), illetve mindenki letagadta, én is azt hittem, valami filmből emlékszem rá, vagy ilyesmi... de találtam hosszú vörös hajszálakat a mesekönyveimben, és így már kezdem érezni, hogy nem vagyok bolond...


Mégis mi lehet az oka, hogy mindenki letagadja? - A nem vált be gondolom kevés hozzá... apám kavarhatott vele, vagy történhetett vele valami...?

27/F


2018. júl. 10. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szellem. :-)


Sokkal valószínűbb, hogy a családnak megromlott vele a viszonya, és nem akarnak beszélni róla, inkább elfelejteni szeretnék a személyét.

2018. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, molesztált téged.
2018. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ferdítenek a gyerekkoromrol. Pedig pontosan emlékszem sokmindenre.

Pl amikor anya pofont adott tesomnak, mama azt állitja megvédte tesomat.közben abszolut nem. Egy hangja sem volt. Mindenre apro részletre pontosan emlékszem.


A többi elég durva, azt nem irom le, de szabályosan olyanokat hazudnak amivel azt akarják elhitetni hogy gyereknek velejéig rossz, egy átok voltál. Csakhogy csakhogy pont emlékszem és halálpontosan hogy mikor mi volt.


A felnőttek olyan szinten butának nézik a gyerekeket, mintha ők semmivel nem lennének képben, es ha azt nézzük felnőve is hülyének néznek, hogy beveszem a kamut a gyerekkoromrol.

2018. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyerekkori emlékek szerintem néha hazudnak. Pl. nekem és tesómnak volt egy-egy teljesen ugyanolyan radírunk, csak az egyik rózsaszín volt, a másik kék. Én határozottan emlékszem, hogy az enyém volt a rózsaszín, övé a kék, de ő pont az ellentettjét állítja. Valamelyikünk téved, de melyikünk?
2018. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Károly farkasok válasza:

Majd rájössztök miért hazudnak és tagadnak le bizonyos dolgokat... Annyit mondok hogy a valóság és a filmekben amiket látsz nincs olyan nagy különbség... Lesznek dolgok amik a saját itelokepessegedet, józan eszedet meg fogja kerdojelezni. Mindig arra gondoljatok hogy az életben semmi nem történik csak úgy és bár nem tudod hogy a villany mitől kapcsolódik fel van racionális magyarázat!

Mielőtt elmebajjal diagnosztizalnatok magatok(nem tudom elégszer hangsúlyozni!) gondolkozzatok egy kicsit.

A vörös haj és szeplő kombinációja a napfény hiánya miatt alakul ki... Akire te emlékszel valószínűleg nem itt élt... Csak időről időre látogatott meg, amíg tehette.

2021. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

“A vörös haj és szeplő kombinációja a napfény hiánya miatt alakul ki... Akire te emlékszel valószínűleg nem itt élt.”

🤦‍♂️🤦‍♂️

Mi lenne, ha nem reklámoznád a sötétségedet? A szeplők pont, hogy a napfény hatására jönnek elő. Ezért is szaporodnak meg sok embernek nyáron, télen meg elhalványulnak. A vörös hajat meg a genetika adja.

Ja és a magam meg még pár ezer vörös hajú és/vagy szeplős MAGYAR nevében köszönjük, hogy még kvázi a származásunkat is kétségbe vonod a hülyeségeiden felül.

2021. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Károly farkasok válasza:
Amit leírtam az én személyes tapasztalataimra alapszanak. Ha te neked erről más a véleményed engem az nem zavar... Nem értem miért zavar téged a másé?
2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!