Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egész társkeresés önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész társkeresés önbizalom kérdése csak?

Figyelt kérdés

Nézem hogy sok fiatal aggódik a külseje, megjelenése miatt, meg hogy mije van, mi kell egy nőnek, stb.

Példa a szembe szomszédom:

Kopaszodó, pocakos fiatal srác, borzalmasan el van telve magától valamiért, 3 műszakban melózik egy gyárban, folyton a tükörben nézegeti magát, pózol, stb.

Ha meglátom, felmegy a vércukrom tőle, annyira idegesítő.

Nekem is van barátnőm, egyáltalán nem irigykedek miatta, csak furcsa, hogy ilyennek van valakije.

Bagózik, de:

Van egy háza, gyereke, egy jobbfajta(régi német) autója, igaz már rohad, de ilyenekből meríti gondolom az önbizalmát.

Semmi közöm hozzájuk, meg igaz, minek nézem őket, csak meglepő, hogy valaki ennyire el van telve magától, valamiért.

Más, meg akinek simán lehetne valakije, nincs, és önmagát ostorozza, keresi a hibát mindenben(magát illetően)



2018. júl. 11. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

1. Ne foglalkozz vele, ő sem foglalkozik veled.

2. Ismerem ezt a típust akit leírtál, öntelt hólyag, lehet hogy van párja, de nálam esélytelen kenne, így nem is érdekel hogy kije van. Egyszerűen olyan jelentéktelen hogy észre sem veszem hogy létezik.

Úgyhogy igazából nem is értem mit foglalkozol vele.

És igen, önbizalom kérdése a pártalálás de lássuk be, bizonyos keretek között.

2018. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

így van.


ezért helytelen minden szingli férfit egybelúzerezni.

2018. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd rájössz te is hogy nem érdemes másokkal foglalkozni, irigykedni meg végképp nem.

Hidd el hogy nekik is megvannak a saját gondjaik, az egy dolog hogy kifelé mit mutatnak.

Láttam már nem egy gazdag, sikeres ember családját széthullani. Akokről korábban azt gondoltam hogy "de jó nekik, mindenük megvan, luxus helyeken nyaralnak, mindenhova eljutnak".

ha el van telve magától, legyen... nem a te dolgod, a te életedre nincsen hatással.

lehet hogy csak egy álca. Vagy lehet hogy nem az, de épp az önteltség valahol visszaüt majd neki. Nem tudhatod

2018. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak önbizalom kérdése, de az egy nagyon nagyon fontos tényező. Kell mellé még jónéhány személyiségbeli kompetencia is, ha sikereket akar elérni valaki,de az önbizalom fontos... És akkor a külsőről és az egzisztenciáról nem is beszéltünk
2018. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És persze a lényeget nem írtam, hogy egy gyönyörű szép, hosszú fekete hajú lány a barátnője, egy mindig mosolygó, nagyon kedves valaki.

Mondjuk a lányon látni már, hogy kicsit unja az életet néha.

2018. júl. 11. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalom, evolúciósan is erőt jelez, aki párt keres meg utódnemzés is esélyes lehet annak, fontos, hogy a gyereknek legyenek életképes tulajdonságai, az erő meg nagyon az.
2019. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!