Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van ilyen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen, hogy a személyiségem egész egyszerűen nem kompatibilis a nők nagy részével?

Figyelt kérdés
Az esetemben egyértelműen a személyiségem az oka, hogy nem találok párt. Jóképű, jól szituált vagyok, sok lánynak bejövök, randiig eljutni nekem nem nehéz. Viszont a személyiségem valahogy nem passzol a nőkhöz. Egy lány barátom mondta ezt nekem, amikor a sok sikertelen randimról beszámoltam, hogy szerinte én nem értem a nőket. Mert ismerkedésnél én mindig őszinte vagyok, nem azt mondom a lányoknak, amit hallani akarnak, hanem az igazat. A csajok pedig 'állítólag' igénylik ezt az álkedvességet. Annyiból igaz lehet, h van egy haverom, akinek 'komoly'barátnője van, 3 lánnyal csalja egyszerre, mindegyiknek teszi a szépet azok a lányok meg kajálják minden szavát. A haverjaim közül amúgy az ilyen jópofiskodó típusúaknak van stabil kapcsolata, a barátnőjük pedig elnézi és/vagy elhiszi, hogy közben orrba-szájba megcsalják. Na most én nem vagyok ilyen, képtelen lennék megjátszani magam. Viszont ezt több csaj mondta már nekem bizalmasan, hogy a lányok sokkal inkább igénylik a kedvességet mint az őszintésegét, de ezt sosem vallanák be annak, akivel ismerkednek. Ugye az ismerkedés elején én nem szoktam mindenféle hamis bókokkal áltatni őket, és ezért ki is ábrándulnak belőlem. Én nem hazudok egy lánynak azért hogy megfektethessem, hanem nyíltan megmondom neki, aztán vagy belemegy, vagy nem. Nem bírnék ilyen fölösleges felszínes köröket futni, vagy eljátszani egy párkapcsolatot olyannal, akit amúgy nem szeretek. Pedig haverjaim közül akinek párja van, az olyannal van együtt, akit sosem szeretett, csak szerintük az a 'normális' ha az ember kapcsolatban van, ezért megfelelnek ennek a vélt vagy valós társadalmi elvárásnak. Szóval az is lehet, hogy nincs velem semmi baj, csak szimplán nem találtam meg azt a lányt, akit valóban szeretek és őszintén kedves tudok lenni vele. A haverjaim szerint mondjuk a szerelem egy marhaság, és úgysincs olyan lány, akit őszintén lehet hosszútávon szeretni, így azzal kell beérni, ami van. Ezzel a felfogással én nem tudok azonosulni, számomra a párkapcsolat az nem egy ilyen presztizst jelentene, mint valami diploma, amivel lehet villogni, és nem is valami ösztönös dolog,amiben a testi vágyaimat ki lehet élni,meg nem is valami társadalmi kötelességként, és végképp nem gazdasági szövetségként, hanem én ennél valami tartalmasabb dolgot keresek benne, csak ugye így sokkal nehezebb megtalálni a megfelelőt.
2018. jún. 30. 09:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Sok időt töltesz ezekkel a barátaiddal? Ha igen, akkor biztos ragadt rád valami tulajdonságuk, amit nem veszel észre. Azt mondják, hogy a hozzánk 5 legközelebb álló ember átlaga vagyunk, szerintem van benne valami.


Ha ragadt rád valami tőlük, de te nem tudsz azonosulni velük, akkor szerintem saját magad alatt vágod a fát.

2018. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
44%
Lehet benne valami. Ugyan a személyiség bőven másodlagos a külső mögött, de ha van olyan belső tulajdonság, ami taszítja a nőket, akkor az az őszinteség. A nőknek mindig azt kell mondani, amit hallani akarnak.
2018. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A te helyzetedben én semmiképp nem hallgatnék a haverjaidra, nem az ō életüket venném mintaképnek, nem érdekelne a véleményük.
2018. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem is hallgatok a haverjaimra, de attól még meghallgatom őket, mert kíváncsi vagyok az álláspontjukra. Egyébként nem találkozunk gyakran és nem ők állnak hozzám a legközelebb.
2018. jún. 30. 09:26
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy nem vagy kompatibilis a normie nőkkel, akik a felületes dolgokban vannak benne. Azokkal az enyém sem kompatibilis, falat tudnék bontani a legtöbb picsàtól, annyira nem bírom őket, a stílusukat és amiről beszélgetnek. Nem értek hozzájuk és nem ks akarok. Keresd az embert, ne a nőt. A férfiak között is sok a selejt, csak más érdeklődési körrel. De rájössz 2 sor beszélgetés után, hogy amíg az egyik egy "smink-suttyó", a másik egy "foci-suttyó". Nem azért, de a haverjaid az utóbbiak. És naná, hogy kompatibilisebbek a suttyó nőkkel. Neked meg nem kell suttyó nő. Pont.


Amúgy abban igazat adok, hogy udvarolni tudni kell. De az udvarlás sosem játszma, hanem illedelmességi gesztusok sorozata. Nem hazudozás, csak normális körítés és megfelelő adagolás.

2018. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%

#2 Szerintem teljesen oké a nōk nagyrészét eltaszítani ōszinteséggel. Ha létezik is igazi kapcsolat, akkor az úgy jöhet létre, ha a nem-kompatibilis feleket eltaszítottad, hogy teret hagysz a kompatipilisebbeknek.


Persze ez a türelmetlen pasiknak nem megy, akik most azonnal akarnak egy akármilyen kapcsolatot, ha létezne is számukra valódi szerelem, akkorse tudnák kivárni, hogy eljussanak odáig:D inkább a gyors megalkuvás.

2018. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

"A nőknek mindig azt kell mondani, amit hallani akarnak."


Ha én is felszínes kapcsolatra vágynék, akkor valószínűleg ezt tenném, de nekem nincs igényem ilyesmire.

2018. jún. 30. 09:30
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Sokáig nem akartam én is belátni, hogy ez így van, ahogy a kérdező írja, de minden ezt bizonyítja a környezetemben.


Személyes tapasztalat: ismerkedtem mostanság itt valakivel, hónapokon át tartó levelezések, érzelmek is kialakultak, rajongtunk egymásért, de én forszíroztam őszintén, hogy találkozzunk már egyszer legalább, ő persze nem akart egyéb okok miatt. Párszor felkurtam magam ezen, vállaltam a negatív viselkedésemet ez ugyben és ez nem, hogy előrelendítette volna a kapcsolatunkat, nem hogy értékelte volna, hogy mennyire szeretném őt, vágyom személyesen találkozni, hanem még ki is ábrándult a viselkedésem miatt. Tehát, ha hazudok, jó képet vágtam volna mindenhez, hogy ő nem akar (még?) találkozni több hónap után, lehet ma már járnánk. De őszinte voltam és ez nem tetszett neki. De ne csak a negatív megnyilvánulásokról beszéljünk, mindig vállaltam én is az érzéseimet, ki is nyilvánítottam, aztán falakba utközök. Akik meg hazudnak össze-vissza, azok barátnőznek, meg csalják is a komoly kapcsolataikban a nőiket. Ki van fordulva a világ a sarkából. Faxom is ki van a nőkkel.

2018. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#5 Hát én valószínűleg nem tudok udvarolni, túlságosan racionálisan gondolkodom és ez párkeresési téren sokkal inkább hátrány mint előny, én nem értek az ilyen "női jelekhez".
2018. jún. 30. 09:35
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

"Hát én valószínűleg nem tudok udvarolni, túlságosan racionálisan gondolkodom és ez párkeresési téren sokkal inkább hátrány mint előny, én nem értek az ilyen "női jelekhez"."

A nőknél az ismerkedési fázisban a marketing sokkal fontosabb, mint maga az árú (jelen esetben te magad), amit szeretnél eladni. Gondolj arra, hogy a nők a tévé előtt ülő nézők, te pedig a TV-Shopos emberke vagy, akinek a feladata, hogy egy egyszerű porszívót is úgy tudjon bemutatni, mint a "NASA legújabb fejlesztése", ami csak most, csak nekik ilyen akciós és amivel öröm a takarítás. Venni fogják mint a cukrot, akkor is, ha 2 hónapja vettek meg egy szintén "NASA által kifejlesztett" edénykészletet, ami azóta már a szekrény mélyén pihen, mert kb. ugyanazt tudja, mint a régiek.

2018. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!