Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez az állandó csípkelő...

Mire jó ez az állandó csípkelődős, szarkasztikus humor?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek ilyen emberek vannak, és nekem is be kell állni eljátszani ezt, mert különben én leszek a bunkó vagy "aki nem érti a viccet" és hangulatromboló. De az az igazság hogy engem ez már nagyon fáraszt, nekem ez túl egyszerű és primitív humor... persze el rihegünk röhügünk, de egyre gyakrabban kapom magam azon, hogy közben tök máshol jár az agyam és már csak reflexból válaszolok.

2018. júl. 12. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igazából a szarkazmust pont az nem kedveli aki primitív
2018. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt valamelyik Paulo Coelhot kötetben olvastad?
2018. júl. 12. 14:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Tessék... szarkazmus. Remélem most szétröhög magad. :D Mert ha nem akkor buta vagy.
2018. júl. 12. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt intellektuálisan is csinálni, és akkor qrva jó, meg proli módon csipkelődni, akkor pedig valóban szar és primitív.
2018. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Alapvetően bunkó dolog, hogy itt trágárkodsz, és nem rosszkazmust írtál. Ilyen alapon hogyan nevezhetsz bárkit bunkónak?
2018. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy lehet intellektuálisan csinálni, és azt a vonalat próbálom képviselni. Amiről te írsz, azt már nem is nevezném szarkazmusnak, hanem a tipikus "bunkó paraszt, azt hiszem ezzel vagyok vicces" hozzáállásnak, ami megértem, hogy felhúz, mert engem is. Amúgy a szarkasztikus megjegyzésekkel nem is emberekre, hanem helyzetekre reflektálok, így alapvetően sosem sértő szándékú. Viszont az én tapasztalataim szerint rengetegen ezt a fajta szarkazmust sem értik, de ettől még nem gondolom róluk, hogy hangulatrombolók, csak ha látom, hogy nem illik a társaság keretébe, akkor elhagyom, és kész.
2018. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudod egyáltalán mit jelent a szarkazmus? Mert nekem nem úgy tűnik...
2018. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szarkazmus vicces is tud lenni. Vagy szar a humor érzéked vagy csak egyszerűen úgy szarkasztikusak hogy nem vicces és pont.

Amúgy meg mindenki ezzel jön,hogy a csipkelődős szarkazmus primitív.. lehet hogy valakinek ez vicces és rohadtul nem primitív. Nem értem milyen alapon döntitek el ti,hogy mi az és mi nem. Jó nyílván lehet véleményetek,de másoknak is lehet és megeshet,hogy mások szemében meg ti vagytok primitívek.

A whiskey legyen veletek

By: officialJesus

2018. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!