Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az érzelmek, különösen az...

Az érzelmek, különösen az empátia tanulható?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam, hogy valami nincs velem rendben. Rájöttem, hogy pszichopata vagyok. Nincsenek érzelmeim, csak próbálom leutánozni az embereket, de még így is nagyon sokszor előfordul, hogy nem tudom bizonyos szituációkra hogyan kellene reagálni, mert mondjuk nem láttam még rá példát. Van ezentúl számomra bármi más? Vagy csak a minél több gyakorlás, hogy emberinek tűnjek?

2018. júl. 12. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pszichopata. Ha az lennél nem gondolkodnál ilyeneken
2018. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem tanulható, ahogy írtad is maximum leutánozható.
2018. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy igazán jó szakember segítségével ha nem is teljesen, de javítható lenne a helyzet.
2018. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehezen és lassan, de tanulható.
2018. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes lenne elmenned egy állatmenhelyre önkéntesnek, ahol lehet tanulni empátiát. Ez a későbbiek során meg fog jelenni a mindennapjaidban is.
2018. júl. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bacatta válasza:
0%
"Dexter"......
2018. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!