Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te örülnél ha az egyik ellensé...

Te örülnél ha az egyik ellenséged meghalna?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem kívánom egyik ellenségem halálát se. Nekem bőven elég ha számomra szűnik csak meg. Ez alatt pedig nem a halálát értem hanem azt hogy én nem kerülök többé vele kapcsolatba, másik városba/ országba költözik, vagy akár csak többé nem futok vele össze.
2018. júl. 14. 13:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem kívánom senki halálát én sem. Ha valakivel nem vagyok jóban, annak nem keresem a társaságát, ennyi. Szerencsére nincs túl sok ellenségem, de ha lenne is, nem táncolnék örömömben, hogy jaj de jó, meghalt. A halál mindig szörnyű, bárkivel is történik.
2018. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem nevetnek rajta,de mélyen belül igen örülnék..
2018. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Hogy érted, hogy ellenség? Hogy lesz valakiből ellenség? Mert nekem is van olyan, akit utálok, de ellenségemnek nem tekintem.
2018. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de őszintén szólva nem is siratnám meg. Aki szemétláda velem, az iránt semmi érzelmet nem táplálok.
2018. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Nincsenek ellenségeim. Emberek vannak, akiket ki nem állhatok, de nem tekintem őket ellenségnek. De ha lenne se örülnék. Milyen ember örül valaki más halálának?
2018. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

Nekem az ellenségeim,azok egy társadalom rétegbe tömörülnek,egy szempontok alapján beosztott csoport.

Igen,bontanám a pezsgőt.

2018. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem örülnék. Sőt, szomorú lennék... Mert nem én vetettem véget az életüknek:)
2018. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Osztom a 3-as hozzászóló véleményét! Ellenségem nincs, néhány embert ugyan utálok, de őket sem tekintem ellenségnek. A halálukat se kívánom. Nekem annyi bőven elég, ha nem, vagy csak ritkán találkozom velük.
2018. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy halna meg. Ha szinte nem is szenvedne közben, csalódott lennék. A legnagyobb ellenségemnek inkább valami hosszan tartó, elviselhetetlen fájdalmakkal járó agonizálást kívánnék.
2018. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnék :D
2018. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!