Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te örülnél ha az egyik ellensé...

Te örülnél ha az egyik ellenséged meghalna?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem kívánom egyik ellenségem halálát se. Nekem bőven elég ha számomra szűnik csak meg. Ez alatt pedig nem a halálát értem hanem azt hogy én nem kerülök többé vele kapcsolatba, másik városba/ országba költözik, vagy akár csak többé nem futok vele össze.
2018. júl. 14. 13:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Természetesen örülnék.
2018. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Végre egyszer nem csalódok az emberekben. Azt hittem játszani fogják az agyukat,hogy jaajj halottról jót vagy semmit stbstb duma... Köszönöm! :D Egy előző válaszoló
2018. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem örülnék neki, de nem is siratnám meg, az biztos. Annak örülnék csak igazán, ha valami nagy szerencsétlenség érné, ami az élete végéig kihatással lenne rá, hogy megtapasztalja az élet nehéz oldalát is. Akkor talán tanulna egy kis alázatot és utána nem lenne akkora görény az embertársaival, mint most.


33/N

2018. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%
Persze! Nem ártana többet nekem!
2018. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem ellenségei csak a szuperhősöknek meg a maffiavezéreknek vannak. Én még olyan embert sem tudnék nagyon mondani, akit kifejezetten utálnék, inkább csak olyat, akit nem kedvelek. De még ha nagyon kutatnék, és találnék is ilyet, akkor sem kívánnám a halálát senkinek. Jesszus!
2018. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ellenséget eddig nem ismerek, meg nem is akarok kreálni magamnak. Igyekszem elkerülni az ilyen lehetőséget.

De voltak és lesznek is olyanok az életemben, akik ok nélkül szemetek velem szemben. Na, nekik szoktam kívánni "minden jót", ha halált nem is. Hogy adjon nekik a Sors visszakézből egy pofont. Volt, aki már megkapta és ennek bevallom, örültem.

2018. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
94%
Igen, örülnék. Az ilyen ember, akiről beszélek, jobb lenne sok mindenkinek, ha meghalna. Pezsgőt innék a temetésén.
2019. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!