Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te örülnél ha az egyik ellensé...

Te örülnél ha az egyik ellenséged meghalna?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem kívánom egyik ellenségem halálát se. Nekem bőven elég ha számomra szűnik csak meg. Ez alatt pedig nem a halálát értem hanem azt hogy én nem kerülök többé vele kapcsolatba, másik városba/ országba költözik, vagy akár csak többé nem futok vele össze.
2018. júl. 14. 13:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
Hm. Ha nem én végezhetnék vele szomorú lennék és sírnék..Viszont ha én nyúzhatnám le róla a bőrt és tehetném sósavba,akkor boldog lennék!L
2018. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nincsenek ellenségeim, de lehet éreznék egy kis elégtételt, ha nagyon komoly ellenségem lett volna.
2018. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
Irigyelném.
2018. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
Én nem szégyellem, volt már, hogy egy meghalt ráadásul autóbalesetben és nem mondhatnám, hogy sajnáltam. Sőt, azt morogtam magamban "remélem a pokolra került." Eleve kinőttem abból, hogy bocsáss meg ellenségeidnek, amit az oviban még bevesznek. Van akit annyira utálok, hogy nem sajnálnám ha látnám, hogy temetik.
2018. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%

Tudom, hogy nehéz lesz megérteni, de a végtelen idősíkon teljesen elhanyagolható különbség,

hogy hány nappal/évvel előbb hal meg az ellenséged, mint te magad.

2018. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Kövezzetek meg, de ha bárki, aki nekem vagy szerettemnek ártott, meghal, vagy csak nagyon szenved, én bizony örülök neki :) Bocs.
2018. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mert igazából nincsenek ellenségeim, legfeljebb szamomra ellenszenves emberek vannak. Ez viszont nem ugyanaz.
2018. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Olyanra gondolsz akivel ki nem állhatjuk egymást? Nem. De nem is nagyon érdekelne.
2018. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
33%

Úgy osztjátok itt az észt, mintha itt mindenki örök életű lenne,

s nem lenne mindenki előbb-utóbb kukaceledel...

2018. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem örülnék. A halállal túl jól járnának, hacsak nem nagy fájdalmak közepette halnának meg.
2018. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!