Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le ennyire sokan...

Miért nézik le ennyire sokan a bölcsészeket?

Figyelt kérdés

Reál területen dolgozom, de elvégeztem egy bölcsész szakot is a leggyűlöltebb főiskolán. Az évfolyamtársaim többsége értelmes volt, sokan felsőfokon beszéltek angolul, és elég tájékozottak voltak. de ami tán még fontosabb, hogy egyikük sem csak erre a szakra alapozott.


Ennek ellenére rengetegen szidják a bölcsészeket, hogy buták. és most NEM arról beszélek, hogy mennyire lehet elhelyezkedni ilyen szakokkal.


A legjobb az egészben, hogy általában vagy műveletlen szakmunkások vagy tájékozatlan mérnökök teszik ezt.

most már kezdem azt gondolni, hogy ezek valamiféle belső frusztrációból fakadnak.

lehet, hogy zavarja őket, hogy egy bölcsész általában jól beszél angolul, jártas a művészetekben ás jóval tájékozottabb náluk.



2018. júl. 16. 18:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer egy mérnök azt fejtegette, hoyg csak olyan művészek műveit értékeli, akik más hasznos fizikai munkát (lol) is végeznek mellette.2


Ez komoly? :D

2019. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
86%

"A probléma számomra az, hogy nem szűrik ezeken a lenézett szakokon az embereket, így a végzettek jelentős része az életbe kikerülve lejáratja a többi diplomást. "


Ezzel viszont egyetértek. Miattuk néznek le minket, többi bölcsészt, és én rájuk (is) haragszom ezért.

2019. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem megy a csajozás okoskám,sőt nem megyek bele de olyan nők vannak körülöttem akikre itt sokan egyből elélveznének,mind full csinos igazi nő."


A helyükben nem lennék büszke, hogy a párom így ír rólam a neten, hogy ki élveznek el rám és ki nem, de gondolom,hozzád illők intelligenciában, és dicséretnek veszik.

2019. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!