Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Allergiás vagyok, nagy tapinta...

Allergiás vagyok, nagy tapintatlanság kérni a következőt? (leírásban)

Figyelt kérdés

Minden létező dologra allergiás vagyok, kivéve a kaja, rovarcsípések. Tehát ebbe bele foglaltatik a por, pollen, atka, állatszőr, virágpor, tollpárna.

Ha vendégségbe megyek, mindig szólok, hogy toll töltetű ágyneműt ne adjanak, mert fulladok, tüsszögök, ugyanígy a lakásban tartott kedvencek is. Azt szoktam kérni, hogy ahol aludni fogok, ott lehetőleg addig ne legyen bejárása, mert az is allergiás reakciókat vált ki. Kérni szoktam, hogy lehetőleg mezőre ne nagyon menjünk, mert azt is "veszélyzóna" számomra pár óra után.

De sokszor egy tapintatlan személynek érzem magam, amiért másnak a saját házában kérem, hogy hogyan mit.

Természetesen mindig viszek gyógyszert, kenőcsöt, orrsprayt, fulladásra Ventolint, egyebet.


2018. júl. 16. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Jogos a kérésed és ezt az invitálódnak illik respektálni, vagy azt mondani, hogy sajnos... És ekkor udvariasan közlöd, hogy emiatt nem tudsz elmenni.
2018. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tapintatlanság? Nem "flsncból" kéred.
2018. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
"flancból"
2018. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
De most azzal ugye tisztában vagy, hogy a lakásban tartott macska után pl. fizikai képtelenség minden egyes szőrszálat összeszedni? Ugyanez a por, az egyszerűen van... itt pl. nincsen kosz, de fizikailag képtelenség hermetikusra megcsinálni a lakást. Vagy mi az elképzelés, a vendéglátó takarítson napi 3x?
2018. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 October15 ***** válasza:
46%

Dehogy, ezzel semmi probléma nincs. És a vendéglátódnak is kényelmesebb kizárni a kutyát mint eltüntetni a hullát. XD


26F

2018. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!