Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hónapban 63. 000 Ft...

Egy hónapban 63. 000 Ft élelmiszerköltség az túlzás? (Egyedül élek, egyedül eszek) Ti ennél többet vagy kevesebbet költöttök?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 30 napban úgy döntöttem, hogy mindennap összeírom, hogy bármire költök, az ételköltségeket külön szedem. És 63.000 lett, folytatom tovább, hogyan spórolhatnék? szoktam otthon is főzni, de próbálok egészesen és VÁLTOZATOSAN táplálkozni (tehát az, hogy üstben főzök, és 4 napig ugyanazt ebédelem nem igazán játszik).


Ti ennél többet vagy kevesebbet költöttök?


(egyéb megjegyzés: a fagyi, méregdrága (éttermi) kávé stb-t nem vettem az élelmiszerköltségbe. Ezek költsége összesen 5000 ft volt még pluszban)


2018. júl. 17. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Hány kiló vagy????
2018. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Aki lepontoz nyugodtan kifejthet ellen véleményt is...
2018. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, te még 77%-on jársz :)
2018. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 90-ből ÉLTEM havonta - rezsi, kaja, lakbér.


Szép lett volna, ha 63 rongyot csak kajára költök, mert akkor megfagyok télen :D

2018. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt és mennyi volt a többi költséged?
2018. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, miket veszel. Ha csupa drága márkás kaját, akkor nem sok. A márkás cuccok 3-4-szer annyiba is kerülhetnek, mint a Tesco meg egyéb áruház saját termékei, és minőségre sokszor ugyanott vannak (van persze kivétel, amiből érdemes drágábbat venni). Meg ha mondjuk kaviáron meg hasonló luxuscikkeken élsz, akkor reális ez az összeg. Én nem szeretem mindenből a legdrágábbat venni, és szinte csak alapanyagokat veszek és mindent magamnak készítek el otthon, nekem soknak tűnik 63 ezer Ft. A harmadából is simán lehet változatosan enni és jól is lakni.
2018. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok
2018. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!