Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen munkát elvégeznél nem...

Ilyen munkát elvégeznél nem lenne ciki?

Figyelt kérdés

Igazából egy strandon kell udvari munkákat végezni (fünyirás,sövény nyirása,műszak végén a kukák kiüritése) egyébként meg csak figyelni kell, nem kell csinálni semmit.


12 óra a munkaidő 2 nap meló 2 nap pihenő, a munkaidő kötetlen.


A fizetés nem valami nagyon magas 130 ezer körül.



csak nyárra tervezném, de kicsit nekem furcsa ez a munkakör eddig csak gyárakban dolgoztam leginkább.


Szóval nem ciki?


2018. júl. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne ciki?

Pénzt adnak érte, valakinek meg kell csinálnia. Nem olyan könnyű munka.

2018. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér (nagyon nagyon fehér) bőrű vagyok, hamar leégek a napon, ezért ha a munkakör nem igényli az indokolatlanul sok napon való munkát, akkor szívesebben vágnák füvet egy strandon, mind kartondobozokat csomagolni reggel 6 tól egy gyárban (a másodikról már van tapasztalatom).
2018. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, nekem két nap melóért ennek a töredékét sem adták, és nem is nagyon hiszem el, hogy nem néztél be valamit. 130 ezer forint sok embernek havi fizetése.


Amennyiben persze tényleg így van, azonnal csapj le a lehetőségre.

2018. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam strandon/uszodában.Azok akik ezt csinálták,ennél többet csináltak,mert hozzátartozott az uszoda takarítása is.Teljesen laza meló,nyugodt.Jó a munkabeosztás is amit írtál,én elvállalnám.
2018. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!