Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérzik a kisugárzást, hogy...

Megérzik a kisugárzást, hogy mit gondolok róluk?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom azon, hogy a lányok többsége miért távolságtartó velem szemben.

Állítólag jól nézek ki. Jól tanulok, zenélek, sportos vagyok, jó fej vagyok, vicces, kedves, udvarias, illemtudó, keresztény. Mégis azt vettem észre, hogy az osztálytársaim, akik eléggé erkölcstelen életet élnek( bár nekem nincs jogom elítélni őket, de na), de nem szereznek rólam annyira tudomást. Tudom tudom. Kicsit böki a csőrömet, de mégis. Látszik rajtam, hogy mi róluk a véleményem vagy mi? Valamint érzik, hogy nem adnám magam nekik könnyen meg hogy jó fiú vagyok?



2018. júl. 20. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek már az elég ok a gyűletre, ha máshogy viselkedsz, mint az ő csoportja szokott.

És amúgy minden apró részletet észrevesz az agyunk, a tudatalattink. Nagyrészt pl testbestédből

2018. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!