Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy szinte...

Miért érzem azt, hogy szinte semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,sok mindent szeretnék kipróbálni de nincs rá lehetőségem sajnos,nem anyagi gondok miatt.. bonyolult lenne elmagyarázni és ez amúgyis tök mindegy.

Úgy érzem semmiben sem vagyok jó, látok videókat interneten,amiket tudok próbálok de semmi sem megy.

Szeretnék valami olyan tehetséget amin elcsodálkoznak rajta vagy valami ilyesmi,nekem már nagyon elegem van ebből az itthon ülésből, tökre bambának érzem magam,annyira elmennék táncot tanulni,vagy valamit de mint mondtam, nincs rá lehetőség.. és tudom még előttem áll az élet,sok mindent ki fogok még tapasztalni és tanulni de valahogy mégis mindig elsietem,olyan érzésem van mintha az idő rohanna engem pedig késztet valami és mindig elhamarkodom.

Jövő hónapban lehet beiratkozok egy nyelv iskolába és megtanulom pl egyenlőre az angol nyelvet,az alap szavakat már tudom belőle,de nekem még ez mellé kéne valami más lenyűgöző tehetség,csak sajnos nincs kitől tanulnom semmit sem,vagy pl labdát görgetni az ujjaimon vagy hasonlók.Mit tegyek?

Jelenlegi helyzetemben egy

semmitudó hülyének érzem magam:(


2018. júl. 25. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert Magyarországon a mentális atmoszféra nem kedvező az olyan kibontakozáshoz amiről írtál. Mindenki csak a pénzre hajt és gyakorlatilag más dolog nem létezik. Más országokat járva lehet legjobban rájönni erre. Esetleg hazai természetjárás közben. Hogy mennyi minden lenne még az életben a mindenapi rutinon kívül.
2018. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert tényleg nem vagy jó semmiben. De ezt nem bántásból írom, és nem is kell elkeseredni. Ha ki sem próbálsz dolgokat, akkor nem tudhatod, hogy miben lennél tehetséges. Tehát? Tehát igenis ki kell próbálni több dolgot is.
2018. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azért kezdesz bele bármibe mert ki akarsz tűnni akkor persze hogy pofára esel.Nem mindenki született tehetség.Sok sok gyakorlás, alázat a műfaj iránt és türelem.És ha ez mind megvan se biztos hogy sikerrel jársz de akkor arra vagy nem állsz készen vagy nem neked való
2018. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!