Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz mindenki sokkal...

Miért néz mindenki sokkal fiatalabbnak a tényleges koromnál?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 leszek. Amikor ezt elmondom az embereknek, teljesen ledöbbennek és közlik, hogy ne haragudjak de nem tűnök többnek 12-14 évesnél. Ez nem csak egyszeri eset, tízből kilenc ember kislánynak néz. No de, akárhogy is töröm a fejem, nem tudok rájönni miért.

Nem vagyok magas, de túl alacsony sem, 165 cm. Nagyon vékony vagyok, ezért nincsenek nagy melleim, de nem vagyok lapos, se elöl, se hátul. Az arcom se gyerekesen kerek, bár az állam pici és magas a homlokom. Nem szoktam erősen sminkelni magam, ennyire számítana? Nem hiszem, hiszen rengeteg felnőtt nő sem sminkel, mégse nézik őket fiatalabbnak. De akkor mi lehet az oka? Van valami ötletetek? Elég kellemetlen érzés, amikor velem egykorúak lekislányoznak és nem vesznek komolyan.



#életkor #kinézet #babaarc #gyerekes külső
2018. júl. 25. 21:52
1 2
 11/11 he84 ***** válasza:
Szerintem főleg az archoz és a stílushoz van köze. Na meg egy kicsit genetika is. Amúgy meg én is ilyen vagyok, hogy korom ellenére fiatalabbnak nézek ki. Volt hogy huszonéves koromban már néztem 18 alattinak, majd 25 éves korom körül néztek 18 körülinek. Most így 30 felett nem sokkal meg kinézerk nagyjából 20-25-nek, de talán még ritkán így is 18 körülinek. Mindig is fiatalabbnak néztem ki a koromhoz képest, ezen nem nagyon lehet változtatni, vagy ha igen, akkor csak nehezen. Próbáld elfogadni, persze megértem ha bánt. Később viszont lehet néha előnyös.
2018. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!