Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok? Utálom magam.

Rossz ember vagyok? Utálom magam.

Figyelt kérdés
Berögződésem a hazudozás. Mindig “szépítek” a dolgokon hogy jobban hangozzon. Lehet szó mondjuk csak arról is hogy a hétvégén otthon ültem de ha megkérdezik azt mondom minden este bent voltam a városban, hátha ettől izgalmasabb ember leszek. De vannak komoly hazugságaim is. Még márciusban megcsaltam a barátomat. Ugyan csak egy csók volt de tudtam hogy már azt se kellett volna. Aztán megtettem mégegyszer és mégegyszer. Akkor épp a kapcsolatunk végén jártunk, májusban végleg szakítottunk, már találkozni is alig találkoztunk előtte de mégsem kellett volna. Mindig részeg voltam és mindig mással kezdtem. Szörnyű vagyok. Sosem mondtam el neki de a szakítás után rájött és én szinte kényszeresen tagadtam. Akkor ugrott az ‘azert tartjuk a kapcsolatot’ megegyezésünk. Ami lehet nem is baj, így lesz neki a legjobb. De ami még rosszabb, a szakitásunk után egy héttel egy “haverját” (évente csak párszor futnak össze nem túl szoros egy kapcsolat) megpróbáltam elcsábítani - ebből amúgy nem lett semmi - de amikor ezt megtudta undorító embernek tartott és valószínűleg igaza van rossz ember vagyok és megérdemlem hogy egyedül legyek és haragudjak magamra és lehet az lenne a legjobb ha elzárkóznék a külvilagtól mert felnőtt létemre nem bírom kezelni ezeket a helyzeteket és úgy viselkedek mint egy ovodás. Meg akarok halni.
2018. júl. 27. 02:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Azt bírom, hogy a csajokban van egy ilyen mániákus kényszer, hogy rá kell mozdulni a pasiuk haverjaira, rokonaira...

Sztoriban az a tanulság, hogy a kovetkezonel ne így viselkedj. Mond meg neki egyenesen, hogy másik pasi kell, vagy bármit, de nem jó ez a kamuzgatas se neked se neki. Nem kell egymás idejét húzni ha nem megy!

2018. júl. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy rossz ember. Ezek csak rossz, berögzült szokások. Az, hogy kicsiket füllentesz néha, talán nem is nagyon nagy baj, viszont lehet, hogy pont emiatt kényszerülsz arra, hogy egyre nagyobbat és nagyobbat hazudj. Lehet, hogy ez furcsa, de én a rossz jegyeimet titkoltam el, hazudtam arról, hogy minden tökéletesen jól megy. Aztán miután kiderült, hogy mégsem, alig bírtam a szüleim szemébe nézni, látni azt, hogy mennyire rosszul esett nekik az, hogy hazudtam nekik. Az a legjobb ha minél jobban kényszerited magad az őszinteségre. Hidd el, szinte ez a legfontosabb tulajdonság, amit egy ember a másik félben keres. Én először mások miatt kezdtem magam kínozni ezzel, hogy ne bántsam meg azokat, akiket szeretek. Egy kellemetlen, őszinte vallomás sokkal elviselhetőbb, mint a sok-sok kellemes hazugság, ami mindig kiderül egy idő után. Sokkal fájdalmasabb. Ne akarj meghalni, előbb próbálj változtatni. Kérj segítséget valakitől, akiben megbízol, mondd el neki mi bánt. Nem vagy szörnyeteg, sokak, mint én is szenvednek a múltban történt eseményektől, amikor valami barom nagyot hibáztak. Az első dolgot már megtetted a jó út felé, hiszen beismerted azt, hogy ez nem volt szép dolog. Sokak még erre sem hajlandóak. Ha akarod, esetleg privátban rámírhatsz, nagyon szívesen segítek. :)
2018. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2018. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez annyira nem vészes. Szakítás után meg azzal jössz össze, akivel akarsz. Ilyenek miatt ne akarj meghalni. De ne legyél részeg, egy részeg nő amúgy is szánalmas. És akkor talán nem állsz le csókolózni mindenkivel.
2018. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem ismerlek személyesen, de abból amit leírtál nem tűnsz rossz embernek. Elfojtott vágyakozásaid vannak és a hazudozásokban ezek testesülnek meg. Én ugyanettől agresszívvé szoktam válni, volt már, hogy rátámadtam emberre csak azért mert olyan lánnyal sétált az utcán aki nekem nagyon megtetszett, de ez már vagy tíz évvel ezelőtt volt, nem mostanában. Teljesen érthető és normális, hogy szeretnéd több férfival is kipróbálni a szexet és ez miatt egyre inkább előfeszített állapotba kerülsz amit a hazudozással tudsz csak levezetni. Nem veled van a baj, hanem ezzel a nyomorúl és elcseszett világgal meg a maga nyomorék monogám erkölcseivel. Hidd el nem Te vagy őrült hanem a világ amiben élünk. Egy ismerősöm szerint ez meg fog majd változni úgy több száz év múlva, addig meg még lesz pár öngyilkosság hasonló dolgokat miatt. Boldog lenne a világ, ha minden nő hozzá lenne hasonló.
2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Próbáljátok szépíteni a dolgot de legyünk őszinték.. a kutyának se kéne ilyen barátnő. Hazudhatsz, játszmázhatsz, nyomhatod a csiki csukit de ettől nem vagy még rossz ember. Csak egy köcsög. Legalább ne játszanád az áldozatod, sajnáltatod itt magadat ahelyett, hogy próbálnál javítani a viselkedéseden.. rinyálni könnyebb, ugye? Nem is értem, mit vártál, hogy majd megveregetjük a válladat? Egy hazudós, gerinctelen (a megcsalás miatt), rinyagép mégis kinek kellene?? Elárulom.. SENKINEK. Legalább ne sírna a szád, vállald fel, hogy te ilyen vagy, az kevésbé gáz. Ha bem tetszik, a saját viselkedésed, változtass rajta. Rajtad múlik minden. Itt hiába kérdezősködsz és várod a visszajelzéseket. Nálad, fejben fog eldőlni minden. Csakis ott. Hajrá ;)


(Gyertek nyomik pontozzatok le csak mert én kimertem mondani az igazat és nem a kérdező seggelyukát nyaldosom felpontozásért:D )

2018. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincsen valami személyiségzavarod?
2018. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#6: Nem undorodsz magadtól? Hogy van pofád ilyen hangnemben beszélni bárkivel is? Remélem, hogy nem férfi vagyok, mert ha igen akkor inkább hörcsögnek nevezd magad, ne férfinak!
2018. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as válaszoló! Itt a hörcsög beszél! Nem fogok senkinek sem jópofizni, főleg akkor nem, hogy ha az az ember rászorul a kioktatásra. A kérdező igenis rászorul. Hogy miért? Nos, mert mindenki csak játsza a jófiút, így a kérdező érdemi választ nem fog kapni, csak ilyen semmit mondó válaszokat, mint amilyen a tied is.

Tudod az ember ha padlón van, egy külső szemlélő jobban áttudja látni a helyzetét, nem olyan elveszett lélek ő, mint amilyennek látja magát. Kellenek a kemény szavak, mert arra beindulnak az érzelmek, kivált valamit az emberben, változást generál. Nem bántani akarom, csak felnyitni a szemét, akkor is ha az fáj.

Most mondd meg őszintén.. van értelme itt picsognia? Ahelyett, hogy mélyen önmagába nézne és elkezdene változtatni magán? Hmmm?

Én is voltam már padlón kedves 8-as.. és tudod mi segített? Nem a szép szavak és az együttérzés, a mások által irántam érzett szánalom.. hanem a csúf igazság.. a kemény valóság.. szavak melyek az elmémbe égtek, fájtak de segítettek józanul gondolkodni. Igen, én is meg akartam halni, ahogy a kedves kérdező, mert akkor ott abban a pillanatban kilátástalannak láttam az életem. Aztán valaki jól felpofozott, megrángatott és észhez tértem. Szóval nyugodj le és ha nem vágod a szitut, akkor inkább ne szólj bele ;)


Peace

2018. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es válaszoló! Lehet ügyesen odavésted a mondókád végre, hogy peace meg béke amit ezennel is üdvözlök, ugyanakkor hangyányit, nyúlfarknyit sem értek egyet azzal amit előadtál. Nálam a péntek bulizós nap, ezért ma nem igazán van kedvem hosszan boncolgatni miért, de ígérem holnap amit a májam már engedi, ezt nagy részletességgel meg fogom tenni ha lesz még kedvem hozzá. A lényeg azonban egyszerű: tisztában vagy azzal, hogy az amit leírtál nem más mint fizikai bántalmazás kilátásba helyezésével történő megfélemlítés? Nagyon nem szeretem az idézésgetést, de most mégis szükségességét érzem. "Aztán valaki jól felpofozott, megrángatott és észhez tértem." Tehát ez a Te szocializációd során megtanult mindenre ráhuzható egyetlen megoldásod, vagyis a felpofozásos fizikai bántalmazás. Tudom jól milyen ez és mire jó, mert magam is bántalmazott gyerek voltam, otthon azzal vertek amivel csak lehetett és nekem immáron felnőtt koromban nincs jogom és nem is szeretném visszaadni, mert nem ilyen középkori és alvilági a gondolkodásom. Nyilván már ki is találtad hogyan fogsz ebben belekötni, de jobbára az idei nyaram azzal telik, hogy az ilyen kötözködőket az őrültbe és a jogi elszámoltatás elé kergetem. Csak tessék, ez itt az ingyencirkusz és én vagyok benne a porondmester! Ez helyett inkább ne bántsuk tovább a tisztelt hölgyet, sem szóban sem az általad megígért pofonokkal! Hanem fogjuk meg a kezét és segitsünk neki kitalálni a sötét szobából, anélkül, hogy közben még nagyob lelki sebeket okoznánk számára! Szerintem eredetitleg Te magad is erre gondoltál a legutóbbi hozzászólásodban, csak valamiért előjött belőled az agresszív nőgyülölet ami már szokásosnak. számít ezen a portálon. Ne hurrogj le lépten-nyomon másokat, hanem tanulj meg szeretetet adni és szeretetet elfogadni a pofozkodás helyett! Értem? Legyen mindenkinek szép napja!


Love&Peace!

2018. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!