Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél olyan halálának akit...

Örülnél olyan halálának akit nem szeretsz? Ma elhunyt egy gyerekkori terrorizálom.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban megvert engem sokszor többedmagával, egyszer az ujjam is eltörték. Egyszer a biciklimet is elrabolta tőlem, pedig 1 évig könyörögtem érte a szüleimnek hogy vegyék meg. Az egész környéket terrorban tartotta. Közben felnőttem, ő meg csöves lett. Örülök neki.
2018. júl. 27. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem, csak ha hasznot húznék a halálából, ami csak akkor lehetséges ha aktívan rosszabbá teszi az életminőségemet (pl.: munkahelyen lehetetlenné teszi a feljebb jutást) vagy szimplán nyereségben részesülök halálával. (pl.: Egy örökös, akinek halála megduplázná az én öröklésemet)


Az ellenségeknél szerintem az a legjobb bosszú, amikor rá jönnek, hogy te mennyivel előrébb vagy az életben.


Pl.: Még általános iskolában volt egy osztálytársam, aki folytonosan szekált. Most mindeketten 20 évesek vagyunk. Ő tulsúlyos, csak egy érettségije van, egy rosszul fizető munkája és semmi jövőképe.


Én az egyik legnehezebb szakon vagyok egyetemista nagyon magas potenciális fizetéssel. Két cében résztulajdonos és fizikailag jóval átlag fölötti állapotban.


Nekem elég az ha valahogy tudtára tudom hozni a közöttünk lévő külömbségeket, ezzel kicsit megkeserítve az életét.

2018. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok olyan ember van akinek halálával jobbá válik a világ. Sose sajnáld ha egy köcsög meghal. Amúgy a szüleidnek kellett volna lerendezni, amikor terrorizált. A migyerekünkkel is történt ilyen, de aztán megértettük vele, hogy abba kell hagynia.
2018. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy örülnék, az túlzás, de lehet, hogy egyfajta megelégedettség érzés elfogna.
2018. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, Kérdező!

Én is örülnék szerintem.

2020. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Természetesen. És mindenkinek örülni kellene ilyen esetben.
2020. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egy patkány távozásával mindig azt mondom, hogy jobb lett a világ. Ez nem csak arra értendő, hogy az én antipátiám elpatkol, de főleg arra, hogyha egy olyan szemét döglik meg, akinek amúgy az lett volna a dolga, hogy irányítsa a népét/embereket és ő ezt kihasználva megkínozta és szenvedésben tartotta szerencsétlen nyomorultakat. Hirtelen Husszein jut eszembe, de van belőlük rengeteg. Lehetne sorolni napestig. Az ilyen trágya köcsögöknek mindig örülök, ha kinyuvadnak. De ugyanez a sorozatgyilkos szemetek, akik szórakozásból kínoznak másokat stb.
2020. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ember él valameddig aztán meghal. A barátai gyászolnak, az ellenségei örülnek.
2020. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a soorozatgyilkosok gyászolják ha egy sorozatgyilkos meghal.


ez tényleg érdekes, filmre kívánkozik.

2020. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!