Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Sosem volt sok barátom, ennek egyik oke hogy csendes vagyok és nem tudok szabadon beszélgetni bármiről, egy-két ember kivételével ha kettesben vagyok másokkal általában mindig egy kínos csend áll be mert nem tudom mit kéne mondanom. EGész nyáron itthon vagyok szinte, de most elhívtak fagyizni és tudom hogy mennem kéne mert végre nem itthon pesvednék egyedül de inkább lemondtam mert nincs kedvem.

2018. júl. 30. 14:08
 1/3 anonim válasza:
Nem baj, ha csendes vagy. Én is az vagyok és nekem úgy vannak barátaim, hogy tudják milyen vagyok mégis ők kezdeményeztek barátságot. Szerintem légy egy kicsit bátrabb, ismerd ki az embereket, nem kell rögtön minden titkod a másikra zúdítani és ha lehetőséged adódik akkor igenis menj el másokkal, ha hívnak! :)
2018. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen a személyiséged.
2018. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Introvertált.


Annyit jelent, hogy a magaddal töltött időből, és a mély lelkitársi kapcsolataidből szerzed az energiáidat.

2018. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!