Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeretlen emberek MIÉRT...

Ismeretlen emberek MIÉRT rugnak belém?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon kövér voltam. Szerintem ember nem kapott annyi bántást mint én. Olyan durván aláztak, mert kövér voltam, hogy már a végén azt hittem belehalok. Na végül sikerült lefogyjak. Napról napra vékonyabb lettem, végül lement 30 kiló. Viszont... a vádlimból nem sokat fogytam:/ Hiába vagyok amúgy most már vékony a vádlim nagy..Most elkezdtem zsírégető tornát hátha... Amúgy félig sajnos genetikai is, mert a családunk egyik része elég dagi alkat, vastag lábakkal. Tudom, hogy lehetetlen de megpróbálom mindenképp. Az a vicc, hogy nem eszek már szinte semmit, mindehol vékony vagyok, mellem 0.. Párom mindig mondja csinos vagy, szép vagy de hízzál kicsit, meg nagyon vékony vagy. Felhoztam neki ezt a témát, hogy a lábam azt mondta h*** vagyok meg nem is nagy meg szerinte így vagyok jó. Barátnőim is ugyanezt mondják.


Viszont


Na és most ezt nem értem. Oké, tudom, hogy k* nagy vádlim van és legszívesebben levágnám. Jön a hátam mögött 3-4 16-17év körüli srácok, meg 1 csaj. Erre az egyik srác nagyon cukin megszólal, hogy szegény vádlira hízik..

2. Eset: Szintén megyek azon a környéken. Kb ugyanebben a felosztásban szintén megszólal a srác. Aztaaaa annak a csajnak akkora a vádlija mint a combja. Nézzéteek hahahahaha

3. Eset: jól laknánk vele mindannyian.

4. Eset: 14 éves srác: nézzétek az én bokám majd az övét..

Még rengeteg ilyen volt éjfélig tudnám írni. Kérdezem én mi a jó bánatért kell velem foglalkozni?? A véleményét úgy is ki tudja nyílvánítani, hogy én ne haljam. Huha röhögnének egy jót.. de így.. az a vicces, hogy ezeket az embereket nem ismerem, még csak látásból sem. Oké hülyén nézek ki tudom de dolgozok rajta... Amúgy tudom nincs olyan ember akibe ne lenne hiba, de pl ha én ismeretlen embereken észreveszek valamit max megjegyzem magamba nem ország világnak kiordibálom.....


2018. júl. 31. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:

*jönnek

*halljam

Meg a többi hibáért is bocsi

2018. júl. 31. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ki vagy rá hegyezve, és direkt erre figyelsz. Tudod, mennyi bunkó ember van? Csak meg kell tanulni elengedni a füled mellett. Egyszer megkaptam egy velem szembe jövő részeg fickótól: különbet hányok. Nna? :))
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok torna mellé nem árt egy füles, hogy ne halld a gyökereket, hasznosabb megoldás...
2018. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem minek kell másoknak beszólogatni akiknek még a nevüket se tudják..Egyszer az egyik ismerősöm akivel voltam leutánozta a szembejövő kövér csajt, hogy milyen. Undorító volt, hogy ismeretlenül ilyen volt vele, de ezt meg is mondtam neki...
2018. júl. 31. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert senkik. Mer annyira nincs eletuk,hogy tobbet bantanak masokat,minthogy a sajat eletukkel foglalkoznanak. Erre van gázspray:)
2018. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsi az önbecsülésük és ezzel próbálják kompenzálni.Engem is egy ideig zavart,ha valamiért beszóltak az utcán, de sikerült megvilágosodnom, hogy az ilyen emberek kevesebbek nálam.Gondold végig mennyivel értékesebb vagy náluk,mert a leírásod alapján te egy empatikus embernek tűnsz és akik beszólnak lehet,hogy külsőleg "tökéletesek",de belsőleg nullák nem csak érzelmi, de értelmi szinten is.


18/L

2018. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melyik diéta az, ahol nem eszel már szinte semmit? 🤔

Jobban utána kéne nézned az étrendeknek. Valószínűleg a tápanyag és vitaminhiány miatt is vagy mostanában feszültebb.

2018. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaa, amúgy igen.. sok másik ember dühös feszült és stresszes. Legegyszerűbb ezt egy idegenen levezetni, annak nincs következménye. Ösztönlények stratégiája
2018. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is durván aláztak kamaszkorban, csak más miatt, nekem a dús, göndör hajamon röhögtek meg hogy nem volt pénzünk divatos ruhákra. Manapság is szólogatnak be, főleg a magasságom miatt, pedig azért van rajtam kívül egypár magas nő az utcán. Nyilván sz.r, de ez van, sok a bunkó. Viszont azt nem értem, hogyha van barátod, aki elfogad így és szeret, akkor mit foglalkozol te idegenek véleményével? Látod, nem egy nagy dolog az a vastag vádli, barátod szerint nem is feltűnő, miért nem rá hallgatsz?
2018. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!