Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek az Amerikaiak?...

Milyen emberek az Amerikaiak? (Tényleg egoisták és irtózatosan felszínesek? )

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 01:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pff...mindenféle általánosítgatás gáz, ha képtelen vagy túllépni a szereotípiáidon akkor, amikor valaki olyan jön szembe, akire történetesen nem igaz...



Nekem az a tapasztalatom az amerikaiakkal, hogy nyitott, kedves, közvetlen emberek. Az introvertált bátyámmal csodát tett az ottani légkör, egy nyitott, bátor, érdeklődő ember lett a visszahúzódó, egymagában egész nap otthonülő emberből. Neki egyáltalán nincsenek olyan tapasztalatai, hogy flegmák, egoisták vagy felszínesek lennének, és nekem sem volt az ott töltött egy hónap alatt. És ez igaz nagyvárosiakra és vidékiekre is. Speciel én sokkal jobban éreztem magam egy koszos büdös amerikai nagyvárosban, mint egy koszos büdös magyar nagyvárosban, mert az amerikaiak emellé mosolygósak és segítőkészek, ami itthon fogad Bp-n, abba meg most ne mmennék bele, de röviden elég lehangoló.

2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!