Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon rossz tulajdonság?

Ez nagyon rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nagyon szépnek látom magam.Ha mondanom kéne egy embert, aki szerintem jobban néz ki mint én, hát gondban lennék. Majdnem mindenkit csúnyábbnak hiszek magamnál, és ha értékelnem kéne magam egy 10-es skálán, akkor 10/10-esnek állítanám magam. Az emberek szerintem nem tartanak annyira gyönyörűnek, szerintem ők kb átlagos külsejűnek tekintenek. Viszont tudom hogy vannak hibáim, és valószínűleg az emberek túlnyomó többségének nem tetszenék annyira, mint magamnak. Nem akarom ezt másokkal éreztetni, szerintem sikerül is, a környezetem nem tart egoistának.

Ez mi velem? Mi vagyok én? Önimádó, önbizalom túltengésben szenvedő, szélsőségesen egoista, vagy csak egyszerűen elb*szott ízlésem van?


Más is van így a saját külsejével?


Ez nem kamu kérdés, és nem fogok képet küldeni senkinek sem!


17/L


2018. aug. 2. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz képet, mit vársz?
2018. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ettől nem vagy beképzelt akkor nem baj

Az csak jó ja van önbizalmad

2018. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

10/10 de vannak hibáid?

Ugye tudod, hogy ennek az egésznek semmi értelme?

2018. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, hogy kezeled ezt.

Ha fenn hordod az orrod, és úgy érzed te többet érdemelsz az embereknél, csak mert te elvileg 10/10-es vagy, és párkapcsolatban is a srácnak papucsnak kell lennie, hisz te oly gyönyörű vagy hozzá képest, akkor nagyon rossz tulajdonság, és csak szopatod vele magad.


Igazából nem hiszem, hogy ez ritka tulajdonság, mostanában sok olyan átlagos, sőt, átlag alatti lány van akinek akkora egója van hogy hihetetlen, csak mert pár srác le akarta fektetni és utána fütyültek.

2018. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!