Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a no nem utasit vissza, de...

Ha a no nem utasit vissza, de megtartja az ugyond tisztess tavolsagot, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Lehet meg probalkozni? Vagy azt varja? Esetleg megtart baratnak? Osszel ujra egy varosban leszunk es kihivom, s akkor talan kiderul, melatom, addig is...

...Velemenyeket/tapasztalatokat kernek akik voltak ilyen helyzetben



2018. aug. 2. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó, nézd, ha nem teszed egyértelművé számára, hogy ebből akár több is lehetne, akkor mit utasítson vissza? Nem utasított el, mert nincs mit elutasítani.
2018. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hat jojo, de szerintem eszrevehette, vagyis volt ugy, hogy tobbszor is hivtam ki, es akkor volt hogy nem er ra, de maskor igen, s akkor megse, de osszeulhetunk valamire.

De ha megse akkor talan igen, egyertelmuve kene tegyem

2018. aug. 2. 14:34
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem barát kategória.
2018. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt akkor fogod megtudni, ha randira hívod es ezt világossá is teszed.
2018. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha azt írta, hogy valamikor nem ér rá, de máskor igen akkor az szerintem nem visszautasítás egyáltalán.

Plusz az se mindegy te mire hívtad el és ő módosította-e másra, mert ezt írtad ki hívod a városba és ő meg összeülhetünk valamire írt. Tehát az kicsit konkrétabbnak tűnik, a másik meg tényleg akkor derül ki ha randira hívod és akkor vagy bele megy vagy nem raboljátok egymás idejét. Itt van a nyár addig hívd el amíg tart.

2018. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell semmit egyértelművé tenni! Nem kell semmit megkérdezni.

Elmesélem, hogyan csinálják ezt a felnőttek.

Találkoznak, beszélgetnek, ismerkednek, és ha jól érzik magukat a másikkal, megismétlik. Mert mit mondhatna, ha megkérdezed? Nem is ismer! Semmi lényegeset nem tud rólad. Azt várod, hogy a két szemedért szeressen? Az már régen rossz. A viselkedésen, adott helyzetek lereagálása lesz majd az, ami komolyabb érzelmeket vált ki.

2018. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így van. És ehhez idő kell. Ha nem akarsz rá időt szánni, akkor inkább hagyd, a nyomulással úgyis csak elijesztenéd, ha olyan típus, aki "megtartja a tisztes távolságot".
2018. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!